„K95“ – grandiozinis mėgstamiausios Lietuvos sporto šakos jubiliejus pritraukė būrį įžymybių

Lietuvos krepšinio 95 metų jubiliejus K95 ŠOU svečiai / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-23 18:04
Sekmadienio vakarą su jubiliejumi krepšinio pasaulio atstovus sveikina Lietuvos respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė, legendinis krepšininkas Arvydas Sabonis, vienas ryškiausių visų laikų trenerių Vladas Garastas, Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA prezidentas Horacio Muratore ir daugybė kitų garbingų svečių.

K95 renginį režisuoja Šarūnas Kirdeikis, kartu su kūrybos namų ELITAZ prodiuseriais kūręs ir „Eurobasket“ atidarymo šou 2011 metais. Šventės stilistė – Milda Metlovaitė. Suskaičiuota, kad prie projekto dirba apie 700 savo srities profesionalų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Šįkart renginyje bus labai daug naujovių. Turbūt Lietuvoje dar nėra buvę taip, kad viena erdvė yra skirta trims itin ryškioms muzikos pasaulio žvaigždėms. Kiekvienam pasirodymui numatyti savi akcentai, reikėjo skirtingų techninių sprendimų“, – Žmonės.lt prieš Lietuvos krepšiniui pagerbti skirtą vakarą sakė Š. Kirdeikis.

Anot jo, K95 šou išskirtinius pasirodymus parengė Linas Adomaitis, Džordana Butkutė ir grupė SEL.

„Nuo prabangių automobilių iki šaudančių liepsnas gitarų“, - patikino renginio režisierius.

Visa koncerto metu atliekama muzika – gyva, o pats šou pasakos apie vakaro kaltininką – krepšinį.

„Tegu kitos sporto šakos šįvakar ilsisi. Jų atstovams taip pat turėsime ką papasakoti“, - patikino Š. Kirdeikis.

Jo teigimu, ruošiantis šventei archyvuose pavyko surasti daugybę unikalios medžiagos, kurioje apie krepšinį pasakojama tai, ko daugeliui niekada neteko girdėti.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kalbėdamas apie techninius sprendimus režisierius užsiminė, jog tarsi renginio akcentu taps iš LED ekranų suformuotas obeliskas, ant kurio pakibs didžiulė metalo konstrukcija, primenanti krepšinio kamuolį.

„Gimnastai, šokėjai, žinomų žmonių išpažintys, kodėl jie netapo krepšininkais, išmaniosios technologijos... Jubiliejuje nepamiršime ir šių laikų aktualijos – skaitmeninio krepšinio kamuolio“, – pasakojo šventės režisierius.

Į K95 kviestiniai svečiai ir krepšinio sirgaliai pradėjo rinktis gana anksti – 17 val. Arenos amfiteatre nutiestas raudonas kilimas, kuriuo šįvakar žengia sporto, politikos ir šou verslo žvaigždės.

Renginys, kurį tiesiogiai transliuos TV3 televizija, prasidės 19 val. 30 min.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai