K.Zvonkuvienės dukra Kornelija debiutuoja su soline daina: „Nieko tokio“ privers nusišypsoti

Katažina Zvonkuvienė ir Kornelija Zvonkutė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Obuolys nuo obels... Kaip sakoma“, – juokiasi dainininkė Katažina Zvonkuvienė, pasidalinusi pirmąja savo dukros Kornelijos (4) soline daina ir besidžiaugdama, kad dukra seka tėvų pėdomis bei domisi muzika.

„Sunku patikėti, kad mano mažoji Kornelytė jau užaugo iki savo pirmosios solinės dainelės. Būdama jos amžiaus apie sceną galėjau tik pasvajoti...

Neslėpsiu, giliai širdyje labai norėjau ir tikėjau, kad mano vaikai būtų neabejingi muzikai. Dievas išgirdo mano maldas“, – pirmuoju dukros bandymu didžiuojasi Katažina.

Katažina sutiko su Žmonės.lt pasidalinti gruodį penktąjį gimtadienį švęsiančios Kornelijos debiutu.

„Šiandien mūsų princesė stoja prie mikrofono ir dovanoja jums dainelę, kurios temą pati ir pasufleravo – „Nieko tokio“, – šypsosi K.Zvonkuvienė.

Kornelija Zvonkutė / Stop kadras

Žmonės.lt Katažina atskleidė, kad dukra iš tiesų itin mėgsta pasakymą „Nieko tokio“, tad iš to ir gimė dainos idėja.

Kornelija ne tik debiutuoja su pirmąja daina, bet ir pirmuoju savo vaizdo klipu – dainelė iliustruota galybe jos pačios ir brolio Donato kasdienybės akimirkų.

K.Zvonkuvienė atskleidė, kad žodžius dainai sukūrė Kornelijos tėtis, kompozitorius, dainų autorius, muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus.

Įvertinkite Kornelijos Zvonkutės muzikinį debiutą: 

Jaukinasi sceną ir muziką

Katažina Žmonės.lt anksčiau yra pasakojusi, kad dukra – tikra artistė: yra kur kas drąsesnio ir maištingesnio charakterio už brolį dvynį Donatą.

Mergaitė scenoje jau yra pasirodžiusi su mama: šou „Muzikinė kaukė“ uždainavo visas būrys Katažinos giminės moterų – mama Halina, sesuo Alicija ir mažoji Zvonkutė.

„Kornelija namie – artistė, tačiau prie svetimų žmonių ji – nedrąsi. Jei tik kas – šmurkšteli man arba seseriai po pažastimi ir niekaip jos neperkalbėsi. Pirminė idėja buvo savo šeimos moterų ir dukros neįpareigoti, tiesiog paprašyti kartu pabūti scenoje, tačiau berepetuojant Kornelijai labai patiko daina ir greitai išgirdau, kad ši jau moka jos žodžius“, – apie pasirodymą „Muzikinėje kaukėje“ pasakojo Katažina.

Katažina Zvonkuvienė su mama Halina, seserimi Alicija ir dukra Kornelija (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau