K. Ražiukynaitė-Kayra pristato ironišką dainą apie karantiną – nusišypsokite

Kristina Radžiukynaitė-Kayra
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2020-03-23 16:08
Pasibaigus šių metų nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai, jos dalyvė Kristina Radžiukynaitė-Kayra net nesapnavo, kad netrukus prasidės pasaulinė pandemija, kuri visus įkalins savo namuose. Nepaisant visko, dainininkė į situaciją reaguoja pozityviai ir dalijasi ne tik šmaikščia daina, bet ir perskaityti rekomenduojamų knygų TOP3.

„Iš tiesų, aš visai mėgaujuosi karantinu, nes galiu skirti laiko dalykams, kuriems anksčiau jo visai nebūdavo“, – šypteli populiari atlikėja. 

Jau ilgą laiką Kristinos laukė eilė knygų, kurias ji žadėdavo perskaityti. Pagaliau dainininkė gali ramiai, neskubėdama ir nelėkdama tą padaryti. K. Radžiukynaitė taip džiaugiasi galėdama skirti daugiau dėmesio poilosiui ir apmąstymams. 

Per trumpą laiką kūrybinga moteris net dainą apie karantiną sukūrė. 

„Parašiau ją, inspiruota žmonių nusiskundimais kaip „sunku“ yra laikytis karantino, nes aš to nesuprantu. Juk tereikia tiesiog pabūti namie. Tai va taip, ironiškai, su šypsena ir gavosi kažkas. Be to, jaučiu pareigą viešai pakviesti visus būti namuose ir laikytis šiuo metu nustatytų taisyklių, manau, kad kuo daugiau žmonių rodys tokį pavyzdį, tuo geresnį rezultatą turėsime“, – sako Kristina.

Kristina

Dainelė apie koroną ? Šių dienų aktualijos ir aplinkinių nuotaikos inspiravo sukurti šį muzikinį epizodą ?? Geros nuotaikos, nesirkit ir STAY HOME!!??...

Kristinos vertų perskaityti knygų TOP3:

  • Pati geriausia visų laikų lietuvių autoriaus knyga man yra Sauliaus Šaltenio „Riešutų duona“. (Filmas taip pat nuostabus!)
  • Klasiška, genialiai parašyta knyga Levo Tolstojaus „Karas ir taika“
  • Ir pati brangiausia – Antoine de Saint-Exupéry knyga „Mažasis princas“

Naujausi straipsniai