K.Radžiukynaitė-KaYra – apie provokuojantį bučinį su šokių partneriu ir neįprastas šventes

Kristina Radžiukynaitė-KaYra su partneriu Justu Girdvainiu / LRT ir LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šie metai aktorei ir dainininkei Kristinai Radžiukynaitei-KaYrai (28) buvo kaip niekad turtingi. Moters žvaigždė sužibo dar ryškiau, kai ji žengė ant šokių parketo projekte „Šok su žvaigžde“. Šeštadienį Kristina varžysisi dėl nugalėtojos titulo. Žmonės.lt ji pasakoja apie praėjusią savaitę žiūrovų nuostabą sukėlusį jos ir šokių partnerio Justo Girdvainio bučinį, būsimas šventes ir per pastarąjį laikotarpį patirtus iššūkius.

Kristina, visiems šie metai buvo sunkūs, tačiau jums jie atnešė ir daug dėmesio. Karjeroje tikrai nemažai pokyčių. Kaip šį laikotarpį vertinate?

Man šie metai nepagailėjo iššūkių, praradimų ir tikrai buvo labai, labai sudėtingi, bet tuo pačiu metu – vieni geriausių. Dažnai kartoju, kad norint kažką patirti, reikia tam tikrus dalykus  paleisti. Kalbant apie karjerą, esu savo vietoje, jaučiuosi beprotiškai laiminga. Aišku, gaila, kad paskutiniu metu dainavimas ir kūryba yra nustumti į šalį, bet pažadu, jog po Naujųjų laukia gražių naujienų. Sugrįšiu su trenksmu, o kol kas koncentruojuosi į „Šok su žvaigžde“ projekto finalą bei į laukiantį darbą „Lietuvos balse“, kur būsiu reportere. Šiuo laiku netausoju savo jėgų, bet motyvacijos nors su vežimu vežk turiu.

KaYra ir Justas Girdvainis / D.Umbraso / LRT nuotr

Už ką labiausiai jaučiatės dėkinga? 

Nuolatinę meilę ir palaikymą. Ne tik iš artimųjų, bet ir tų, kurių gyvenime nesu sutikusi. Jie manimi be galo tiki ir suteikia milžinišką paramą. Vis galvoju, kad nežinau, už ką viso to nusipelniau, bet tikriausiai kažką darau gerai. Dėkingumas iš mano pusės – neapsakomas. Labai nuoširdžiai sakau ačiū tiems, kurie per visą mano gyvenimą skatino žengti pirmyn ir tikėjo, suteikė tvirtybės išbandyti kažką naujo. Gyvenimas leido mylėti, jausti, tikėti, kad aš galiu daug padaryti.

Kristina Radžiukynaitė-Kayra ir Justas Girdvainis / LRT nuotr.

Šokių projektas dar ryškiau privertė žibėti jūsų žvaigždę, kodėl anksčiau nešokote? 

Visą laiką jaučiau aistrą šokiams, galvoje kirbėjo mintys pabandyti, tačiau jau turėjau kelias specialybes – dainavau, vaidinau – ir laiko kitai veiklai neliko. Netikiu, kad žmogus gali apsėsti daug kėdžių vienu metu. Galiausiai, kai gavau pasiūlymą sudalyvauti projekte, išdrįsau pabandyti. Gyvename vieną kartą, tad kodėl gi ne? Yra smagu peržengti komforto zoną ir stebėti, kur tave nuves galimybės. Dabar aš supratau, kad net šiek tiek gaila, jog anksčiau nepabandžiau šokti. Vis dar kartais netikiu, kad man pavyksta taip judėti.

Projekto metu neatsiribojote nuo asmeninės savo erdvės. Paprasta gerbėjus įsileisti į širdį?

Žvaigždėms, kurios gyvena Holivude, tikriausiai sunkiau tą padaryti. Kaip aš sakau, mums, lietuviams, yra truputėlį paprasčiau. Nesudėtinga bendrauti ir komunikuoti su gerbėjais, nes jie nesiveržia stipriai į tavo erdvę, na, o jei taip nutiktų – būtų priemonių išspręsti tokią situaciją. Kol kas visiems atrašau, įsileidžiu į širdį. Man patinka dalytis gerumu. Vertinu rodomą dėmesį bei gerus žodžius, todėl stengiuosi atsakyti tuo pačiu.

Kristina Radžiukynaitė-Kayra ir Justas Girdvainis / LRT nuotr.

Per gyvenimą patyrėte visko – nuo vaikystėje išgyventų patyčių, sveikatos problemų iki kelio į pripažinimą, kuris tikrai nebuvo paprastas. Jei galėtumėt, kažką keistumėt?

Absoliučiai nieko nesigailiu, nes daryti klaidas bei iš jų mokytis man atrodo didžiausia laimė. Gavus atsakymą ne, jis tave priverčia stengtis dar labiau. Nutinka ir taip, kad po ilgų bandymų sulauki pripažinimo, būna labai malonu. Tokia toji gyvenimo mokykla – gimstame vieni ir mirštame vieni, todėl turime stengtis dėl savęs ir tobulėti, darydami klaidas. Nekeisčiau nieko, nes jei ne praeitis, nebūčiau ten, kur esu dabar. O jaučiuosi, kaip minėjau, savo vietoje ir esu be galo patenkinta. Iš tiesų sakau ačiū net tiems, kurie man linkėjo blogo, jie irgi mane savotiškai įkvėpė.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / M.Stankaičio nuotr.

Su viešumu ateina ir aplinkinių noras vis daugiau sužinoti apie mylimą herojų. Praėjusią savaitę jūsų su partneriu pasirodymą vainikavo aistringas bučinys. Įmanoma tokį tik suvaidinti?

Rytą po to pasirodymo sprogo mūsų abiejų su partneriu telefonai, tikrai dėl to nustebome. Nesitikėjome, kad toks dalykais, kaip bučinys pasirodymo metu, gali iššaukti ažiotažą. Man tai yra absoliučiai įprasta, nes scenoje jau esu nemažai metų ir bučiuotis yra tekę su daug vyrų. Tai – tolygu apkabinimui, o kad žmonės mus mato kartu ir bando piršti, gal truputėlį trikdo, bet aš viską iš dalies suprantu ir priimu.

Visgi savo gyvenimą nugyvensime taip, kaip norėsime ir, man atrodo, tik mes ir žinosime, jei kažkas bus (šypteli). Beje, suvaidinti galima bet ką – ir didžiausią meilę, ir neapykantą.

Esu išsiskyrusi, bet ne vieniša. Šiuo metu man gyvenime nieko netrūksta, su žmonėmis dalijuosi meile ir džiaugsmu. Tai metas, kuomet save pažįstu iš naujo.

 

Kristina Radžiukynaitė ir Justas Girdvainis / J.Stacevičiaus / LRT nuotr.

Kaip sutiksite šventes?

Labai gaila, bet šventes šį kartą sutiksiu viena. Tai bus pirmosios tokios Kūčios ir Kalėdos per visą mano gyvenimą. Kadangi pati dalyvauju projekte „Šok su žvaigžde“ ir neišvengiamai tenka susidurti su kitais žmonėmis, kad ir minimaliai, tai saugosiu artimuosius. Drauge nusprendėme šiais metais nepasimatyti. Šventes sutiksime bendraudami internetu.

Neįsivaizduoju Kalėdų be močiutės keptų pyragėlių su raugintais kopūstais ir grybais, tai labai tikiuosi, kad sulauksiu lauknešėlio (šypteli). Kalėdų nebūna ir be filmo „Vienas namuose“, mandarinų, dovanų pakavimo. Visiems šiems dalykams laiko tikrai atrasiu.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau