K.Middleton viešai pasisakė apie Sasekso hercogų dukros gimimą: neslėpė emocijų

Sasekso hercogienė Meghan ir Kembridžo hercogienė Catherine
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-11 20:57
Kembridžo hercogienė Catherine Middleton pirmą kartą viešai pasisakė apie Sasekso hercogų dukros Lilibet Dianos gimimą. „Negaliu sulaukti, kada ją pamatysiu“, – teigė ji.

Nepaisant praeities šešėlių tarp Meghan Markle ir Kate Middleton, Kembridžo hercogienė ypatingai šiltai sureagavo į Hary ir Meghan dukros gimimą. 

Penktadienį kartu su pirmąja JAV ponia Jill Biden apsilankiusi mokykloje, spaudos konferencijos metu Kate sulaukė klausimo apie neseniai gimusią princo Harry ir Meghan Markle dukterį Lilibet Dianą, praneša portalas „People“.

Kate Middleton su Jill Biden / Scanpix nuotr.
Kate Middleton su Jill Biden / Scanpix nuotr.

„Linkiu jai viso ko geriausio“, – atsakydama į klausimą, kaip reagavo į princo Williamo dukterėčios gimimą, atsakė Kate.

„Nekantrauju, kada galėsiu ją pamatyti. Tikiuosi, kad tai bus netrukus“, – pridūrė ji.

Tai  jau antras gražus gestas iš princo Williamo ir Kate Middleton šeimos. Kai tik žinia apie gimusią Sasekso hercogų dukrą Lilibet Dianą apskriejo pasaulį, jiedu savo Instagrame pasidalijo atskira sveikinimo žinute ir žavinga Meghan Markle bei princo Harry fotografija. 

„Mes visi tokie laimingi sulaukę džiugių naujienų apie mažylės Lili gimimą. Sveikinimai Harry, Meghan ir Archie“, – tuo metu rašė Kate Middleton ir Williamas.

Jų socialinio tinklo paskyroje buvo paviešinta ir besilaukiančios Meghan Markle nuotrauka, kurioje rankose ji laiko sūnų Archie, o greta jų, apsikabinęs savo mylimiausius, stovi princas Harry.

Žmonės.lt primena, jog princas Harry ir M.Markle dukros susilaukė birželio 4-ąją, 11.40 val., Santa Barbaros ligoninėje, Kalifornijoje. Mergaitė gimė 3,5 kilogramo svorio.

„Mama ir vaikas jaučiasi gerai ir šiuo metu ilsisi namuose“, – buvo rašoma poros pranešime.

Savo dukrai pora išrinko ypatingą vardą – pavadino Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsor.

Meghan Markle su sūnumi ir princu Harry / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle su sūnumi ir princu Harry / „Scanpix“ nuotr.

Teigiama, kad Lili vardą Meghan ir princas Harry mergaitei suteikė jos prosenelės Elizabeth II, kuri artimųjų rate vadinama Lilibet, garbei. Tiesa, nusprendę savo dukrą pavadinti būtent taip, jiedu pagerbė ir Meghan mamą Dorią Ragland.

Vidurinis vardas Diana pasirinktas norint pagerbti 1997 metais automobilio avarijoje žuvusią močiutę, Velso princesę Dianą ir princų Harry bei Williamo mamą.

„Ji yra kur kas daugiau, nei galėjome įsivaizduoti ir prašyti. Mes esame labai dėkingi už meilę ir maldas, kurias jaučiame atkeliaujant iš viso pasaulio. Dėkojame už jūsų palaikymą šiuo mūsų šeimai ypatingu metu“, – rašoma poros pranešime. 

Lilibet „Lili“ Diana Mountbatten-Windsor yra 11-oji karalienės Elizabeth II proanūkė ir penktoji princo Charleso anūkė. Mergaitė yra aštuntoji eilėje į Didžiosios Britanijos karaliaus sostą.

 

Naujausi straipsniai