K.Meschino susilaukus dukros, soc. tinkluose kuriamos netikros mergaitės anketos

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version su dukrele Isabelle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-14 18:05
Sausio 7-ąją dukros Isabelle susilaukusi Karolina Meschino (25) šiuo metu visiškai pasinėrusi į motiniškus džiaugsmus bei rūpesčius. Tiesa, Karolina, anksčiau sakiusi, kad savo vaiko nuotraukų kol kas socialiniuose tinkluose neviešins, nustebo dėl internautų akiplėšiškumo – imta kurti netikras jos dukros anketas.

Vos praėjus savaitei nuo mažosios Isabelle Meschino Ježerys gimimo, internete prikurta mergaitės netikrų anketų, kai kuriose teigiama, jog Isabelle nuo šiol turės oficialią instagramo paskyrą, kur jos tėvai kels įvairiausias nuotraukas ir video. 

Socialiniuose tinkluose šimtus tūkstančių sekėjų turinti Karolina sulaukė ne tik galybės sveikinimų, bet ir žinučių su klausimais, ar iš tiesų jos vaikas bus rodomas pasauliui ir į atskirai sukurtą paskyrą ji kels dukros nuotraukas. 

Netikros K.Meschino dukros anketos
Netikros K.Meschino dukros anketos

Karolina patikino, jog visos iki šiol pasirodžiusios anketos yra netikros ir sukurtos be jųdviejų su Dominyku žinios. 

Vakar ji viešai kreipėsi į  gerbėjus prašydama pranešti apie tokias anketas instagramo administratoriams ir jas blokuoti.

Anot jaunosios mamos, toks elgesys yra mažų mažiausiai nepagarbus.

Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version
Karolina Meschino ir Dominykas Ježerys-OG Version

Žmonės.lt primena, kad Karolinos ir Dominyko dukra į šį pasaulį atkeliavo sausio 7 d., Vilniaus gimdymo namuose. Mergaitė gimė 3720 kg svorio ir 58 cm ūgio. 

Iki tol su savo sekėjais instagrame jauna moteris dalijosi beveik visomis detalėmis apie nėštumą. Net ir tuo, kad jai bus atliktas Cezario pjūvis, kadangi iki pat paskutinių dienų mergaitė neapsivertė į natūraliam gimdymui tinkamą padėtį. 

Karolina atviravo, jog nėštumas jai buvo išskirtinė patirtis ir influencerė išgyveno visą jausmų amplitudę. 

 

Naujausi straipsniai