K.Meschino – įspūdingoje nėščiosios fotosesijoje: „Nesitikėjau, kad ji sulauks tiek dėmesio“

Karolina Meschino / Aistės Kirsnytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-17 11:25
Laukimo džiaugsmu gyvenanti socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino (25) paskutiniaisiais nėštumo mėnesiais įsiamžino fotosesijoje. „Smagu, jog turėsiu atsiminimui tokių nuostabių kadrų iš šio stebuklingo laikotarpio“, – portalui Žmonės.lt pasakoja influencerė.

Pirmagimės su atlikėju Dominyku Ježeriu-OG Version greit susilaukti turinti Karolina atsidavė į kartu su ja prekinį ženklą kuriančios komandos merginų rankas. Drauge su profesionalių bičiulių pagalba jauna moteris virto ilgaplauke deive.

„Mano draugė, fotografė Aistė Kirsnytė, labai norėjo įamžinti nėštumą, tad iškart sutikau“, – sako K.Meschino. 

Karolina Meschino / Aistės Kirsnytės nuotr.
Karolina Meschino / Aistės Kirsnytės nuotr.

Stilistė Viltė Kinderevičiūtė Karolinai sukūrė glamūrišką įvaizdį, o mėgstamiausia jos vizažistė Rūta Grigonė pasirūpino makiažu. Juosmenį siekiančias garbanas suformavo plaukų stilistė Anželika Wojc. 

„Su Anželika mes seniai svajojome prisegti man ilgus, garbanotus plaukus. Jie ir buvo naujojo įvaizdžio atspirties taškas. Visą kitą palikau merginų rankose, nes nuolat dirbame kartu ir visiškai jomis pasitikiu. Esu be galo patenkinta rezultatu. Nesitikėjau, jog žmonių reakcija bus tokia pozityvi, o nuotraukos sulauks tiek dėmesio“, – sako Karolina.

Karolina Meschino / Aistės Kirsnytės nuotr.
Karolina Meschino / Aistės Kirsnytės nuotr.

Mama greit tapsianti socialinių tinklų žvaigždė pasakoja, kad įsiamžinti fotosesijoje ją įkvėpė aplinkiniai ir nuostabus laukimosi laikotarpis. Su savo sekėjais Karolina po fotosesijos pasidalijo ir anksčiau besilaukusių užsienio žvaigždžių nuotraukomis.

„Nors kai kuriems tokia šukuosena iš karto asocijuojasi su Beyonce, tačiau ir kitos įžymybės yra įsiamžinę panašia stilistika. Pati su niekuo nesitapatinu, tiesiog norėjau savo svajonių plaukų“, – Žmonės.lt atvirauja Karolina. 

Naujausi straipsniai