K.Meschino – apie burgerių skandalą: „Likau apkaltinta už dalykus, kurių nesakiau“

Karolina Meschino / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį kilus didžiuliam ažiotažui dėl naujo „Burger King“ greitojo maisto restorano viename sostinės prekybos centrų atidarymo ir prie jo besibūriavusios eilės lankytojų, prakalbo raginimais ten vykti apkaltinta influencerė Karolina Meschino. Moteris išsakė savo poziciją ir dar kartą pasiūlė pažiūrėti į, jos teigimu, tiesos neatspindinčius kelis faktus jai mestuose kaltinimuose.

Kai savaitgalį sostinėje duris atvėrė pirmasis „Burger King“ greitojo maisto restoranas Lietuvoje, prie jo nusidriekė didžiulė eilė lankytojų. Savo socialiniuose tinkluose reklamuodami šią vietą apie ten galimą įsigyti maistą kalbėjo ir šalies influenceriai. 

Reaguodamas į įvykius žurnalistas A.Tapinas internete paskelbė įrašą, rodantį, jog Karolina Meschino dar penktadienio vakarą lankėsi greito maisto entuziastų traukos taške ir apkaltino ją neatsakingumu skatinant visus vykti į restoraną pandemijos akivaizdoje.

Tiesa, Karolina, nuprendusi pirmadienį išsakyti savo poziciją, pabrėžė, kad ji jau tą patį vakarą atsiprašė jos video įrašus Instagrame sekusių žmonių ir paragino juos nekartoti savo klaidos. Anot jos, A.Tapino kaltinimai buvo nepagrįsti. Moteris iš karto prisipažino, jog pasielgė netinkamai ir ragino to paties savo sekėjus nedaryti. Taip pat ji priminė, kad nenutuokė, jog vėlai vakare būriuosis eilės, todėl nufilmavo situaciją, kurią pamatė vos atykusi.

„Noriu ramiai pasisakyti. Dažniausiai, kai įvyksta kažkokie skandalai visi aplink sako, kad nebejudink šūdo, kad jis dar labiau nesmirdėtų. Tai taip. Ši taktika veikia, kai tu jautiesi labai dėl kažko kaltas arba padarai didžiulę klaidą ir nori, kad kažkas apie tai nustotų kalbėti. Kadangi mano atveju skambučiai ir klausimai nesibaigia, susilaukiau daug visokių, nelabai fainų žinučių, tai nusprendžiau per daug nekalbant dar kartą parodyti jums medžiagą, kurią turėjote dauguma pamatyti ir aš labai džiaugiuosi, kad dauguma mane supratote, bet čia yra skirta tiems, kurie nesupratote, kaip aš likau lygioje vietoje apkaltinta už dalykus, kurių nedariau ir nesakiau“, – vaizdo įrašą pradėjo K.Meschino.

Influncerė sakė sulaukusi daug piktų grasinimų ir į ją nukreiptos kritikos, tačiau dalis jos buvo adresuota dėl klaidingo suvokimo apie Karolinos veiksmus garsųjį penktadienį.

„Dėl vieno žmogaus sprogo šitas nesąmoningas milžiniškas burbulas, kuris mane aptaškė. 

Kaip ir minėjo Andrius, mano storiai buvo vieši 24 valandas ir jokioje formoje ten nebuvo niekaip paminėta jokio kvietimo ar raginimo eiti į restoraną“, – kalbėjo influncerė, kuri dar kartą pasidalijo žurnalisto A.Tapino paskelbto įrašo fragmentais. 

Anot K.Meschino, jai atvykus į vietą, pirminė eilė jau buvo susidariusi, tad ji, anksčiau nekėlusi jokios reklamos, niekaip negalėjo daryti įtakos jos atsiradimui. Taip pat Karolina pastebėjo, kad A.Tapino įrašuoše skelbti pareiškimai neatitiko realybės, mat ji nuvykusi ir pamačiusi, kas darosi, iš karto paragino žmones į greito maisto restoraną nevykti ir prisipažino pati padariusi didžiulę klaidą. Karolina sakė skatinusi maistą užsisakyti į namus. Grįžusi namo ir keldama maisto nuotraukas, ji dar kartą prieraše paliko tokį patį raginimą.

„Aš tikrai suprantu, kad dabar yra jautrus ir sunkus metas ir tą patį vakarą gavau tikrai nemažai žinučių iš sukrėstų žmonių, ką aš ten veikiu ir kap galėjau važiuoti, bet aš pati nežinojau, kad ten 9 valandą vakaro bus tokia didžiulė eilė“', – kalbėjo ji.

Žiūrėkite visą K.Meschino įrašą:

????

Posted by Karolina Meschino on Monday, December 14, 2020
Skaitykite daugiau