K. Lusaitė-Saulyna Mėnulyna į bičiulės parodą atvyko su viešumo vengiančiu vyru

Kristina Mazuch ir Marijus Mazuch
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lapkričio 23 dieną lenktyninko Dainiaus Matijošaičio mylimoji Monika Pitkauskaitė pristatė savo tapybos parodą. Į laikiną galeriją, įsikūrusią Kaune, atvyko ir modelis Kristina Muzuch-Saulyna Mėnulyna. Moterį atlydėjo vyras Marijus.

Grožio industrijoje dirbanti Kristina ir verslininkas Marijus Muzuch vestuves Prienuose atšoko kiek daugiau nei prieš metus. Tada nuotaka prašė, kad jos mylimojo veidas niekur nebūtų afišuojamas. Savo santykius ir asmeninį gyvenimą jie laiko užrakinę po 9 užraktais.

Ketvirtadienio vakarą apsilankiusi geros bičiulės M. Pitkauskaitės parodoje Kristina nebuvo tokia kategoriška ir mielai pozavo drauge su gyvenimo partneriu.

Marijus – rimtas verslininkas, kurį retai kada pamatysi vakarėliuose ir kitose pasilinksminimo vietose. Tačiau į Monikos Pitkauskaitės parodą žmoną palydėti buvo vienas malonumas.

Monikos Pitkauskaitės parodos atidarymo akimirka

Žmonės.lt primena, kad tai pirmoji odontologe dirbančios Monikos Pitkutės paroda. Parodoje Monika pristatė 15-iolika tapybos aliejumi ant drobės darbų, sukurtų per pastaruosius metus. Autorė neslepė, kad pirmieji jos, kaip tapytojos, bandymai sutapo su odontologijos studijų pabaiga. „Jaučiausi kiek pasimetusi – mokslai baigti, bet kur ir kaip save iki galo realizuosiu, dar nežinojau. Pirmasis darbas gimė kiek netikėtai – pamačiau nuostabų paveikslą, kuris pinigine prasme man buvo neįkandamas. Kadangi laikau save kūrybinga ir savarankiška asmenybe, tiesiog nusipirkau drobę, teptuką, dažų – ir po kelių savaičių tas paveikslas jau kabojo ant mano sienos“, – prisipažįsta autorė.

Monikos Pitkauskaitės parodos atidarymas (52 nuotr.)
+46

Skaitykite daugiau