K.Krysko ir sūnaus Majaus kalėdinė fotosesija: vyras J.Milius nedalyvavo dėl svarbios priežasties

Karina Krysko su sūnumi Majumi / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Ugnė Martusevičiūtė, 15min.lt
Publikuota: 2021-11-27 09:00
Artėjant gražiausioms metų šventėms, atlikėja Karina Krysko (40) šiemet nusprendė artimuosius nustebinti išskirtine dovana ir tam ruoštis pradėjo gerokai iš anksto. Suorganizavusi šventinę savo ir sūnaus Majaus fotosesiją, dainininkė įamžintus kadrus nusprendė sudėti į albumą, kuris keliaus į giminaičių rankas.

Karina Krysko portalui 15min prisipažino, kad tokią fotosesiją ji patyrė pirmą kartą, o idėja kilo renkant fotografijas sūnaus šventei.

„Ruošdamasi Majaus gimtadieniui, renku nuotraukas nuo jo gimimo. Kasmet ruošiausi atsispausdinti jas ir padaryti fotoknygą ar pasikabinti namuose. Jau dešimt metų vis žadu, tačiau dar neįvykdau – turiu vos kelias, kurias galima paimti ir pačiupinėti. Šiais metais pagaliau pasiryžau ir pagalvojau, kad fotoknyga bus puiki dovana ir man, ir Majui, ir močiutėms“, – 15min pasakojo atlikėja.

Karina Krysko su sūnumi Majumi / Asmeninio albumo nuotr.
Karina Krysko su sūnumi Majumi / Asmeninio albumo nuotr.

Karina teigia, kad daug smagių akimirkų yra įamžinta ir ne tokiose kokybiškose fotografijose, o darytose namų sąlygomis. Dabar ji džiaugiasi, kad pasitaikė galimybė suorganizuoti profesionalią fotosesiją: „Nuotraukos papuoš fotoknygą gražiais vaizdais.“

Net ir atlikėjos sūnus Majus, kaip pati teigia, jau po truputį ima priprasti prie fotoaparatų blyksčių. Kaip pasakoja Karina, jis, paprašytas nusišypsoti nuotraukai, ima pozuoti, nebijo.

„Anksčiau reikėdavo ilgai prašyti, kol jis išlauždavo kokią pozą, ar šypsnį, o dabar žino, ką daryti. Ši fotosesija praėjo itin greitai, net nespėjome apšilti. Majus tiesiog žaisdamas pasifotografavo, jam patiko“, – kalbėdama su 15min juokėsi dainininkė.

Karina Krysko / Asmeninio albumo nuotr.
Karina Krysko / Asmeninio albumo nuotr.

Pašnekovės vyras, atlikėjas Jeronimas Milius fotosesijoje nedalyvavo, nes ji pagal idėją buvo skirta specialiai mamai ir sūnui.

„Mes turime nuotraukų trise iš senesnių laikų, vasarą. Bus jų nemažai ateityje“, – šypsojosi K.Krysko. Nors ir fotosesijas Karina įvardija kaip darbą, tačiau žino, kad nuotraukos turės didelę vertę ateityje, todėl pasiryžta.

Prakalbus apie Kalėdas, Karina užsimena, kad šiuo metu lauke jau itin niūru, tad ji svarsto namus šventinėmis dekoracijomis padabinti anksčiau.

„Galvojame greitu metu pasipuošti eglutę. O šiaip nuotaikos yra darbingos, kaip ir kasmet tokiu metu. Na, tik pernai buvo kitaip, keisčiau, dėl karantino. Kalėdų švenčių su artimaisiais tikrai laukiam. Kalėdų, dovanų, skanaus maisto ir susitikimų bei gero laiko kartu“, – tęsė K.Krysko.

Fotogalerija: 

Naujausi straipsniai