K. Kielaitė-Sienkievič debiutavo televizijoje – daugelį sujaudino iki ašarų

Rytas Lingė ir Kamilė Kielaitė-Sienkevič / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-03-07 16:42
Neseniai mamos poezijos rinkinį pristačiusi, viena iš „MaNNazz“ grupės narių Kamilė Kielaitė-Sienkievič debiutavo perdainuodama jos eiles.

Muzikantės Kamilės Kielaitės-Sienkievič mama mirė sausį. Poetė, gerbiama artimųjų ir ieškančių supratimo žmonių Angelė Kielienė visą savo gyvenimą sirgo sunkia liga. Po jos išėjimo dukrai liko tikėjimas, šviesa ir eilės. „Aš nežinau, ar kažkas manęs tenai laukia, bet tikiuosi, kad mamą sutiksiu dar kartą“, – nuoširdžiai žvelgdama į akis vieno interviu metu tikino Kamilė.

Išgyvenusi sunkų laikotarpį mergina pasakojo esanti apimta neįtikėtino įkvėpimo. Kai norisi kurti čia ir dabar, kai mamos šviesą reikia skleisti pasauliui...

Kamilė ne tik išleido poezijos rinkinį, bet ir nusprendė kelis mamos kūrinius sudainuoti drauge su pianistu Rytu Linge. Moteris debiutavo LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Kūrinys, kurį sudainavau, vadinasi „Tūkstančiai gelmių“. Kol kas savo organizuojamai programai pavadinimo neturime, nes viskas labai nauja, kūrinys tik ką sukurtas ir niekam nerodytas, todėl labai jaudinomės. Mamos poezija diktuoja tematiką, šis kūrinys pirmasis, todėl natūralu, kad yra labai jautrus. Daugelis rašė, kad po laidos transliacijos susijaudino iki ašarų.“ – pasakoja K. Kielaitė-Sienkievič.

Mama dainininkei – artimiausias žmogus. Kadangi jos gyvybė užgeso sausio mėnesį, Kamilė dabar tegali įsivaizduoti, kaip mama būtų norėjusi, jog jos eilės skambėtų.

„Šis naujas žanras man labai įdomus. Tikrai plėsime ir tęsime projektą. Kadangi mano mamos eilėraščiai skirtingi, tai ir nuotaikos bus skirtingos. Esu laiminga būdama apsupta žmonių meilės, visa tai man suteikia jėgų judėti į priekį. Mamos palikimas – neįkainojamas. Gal ateis diena, kai kūrinius perdainuosiu taip, kad mamos istorija įkvėps kitus“, – svajingai kalba Kamilė.

Žmonės.lt primena, kad K. Kielaitė-Sienkevič su vyru Bogdanu Sienkievič kartu dainuoja grupėje „MaNNjazz“. Pora koncertuoja tiek užsienyje, tiek Lietuvoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai