K.Kardashian vyras rokeris Travisas Barkeris vis dar ligoninėje: susidūrė su mirtina liga

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kourtney Kardashian mylimasis rokeris Travisas Barkeris kęsdamas skausmus antradienį atsidūrė ligoninėje. Kol jo šeima prašo melstis už jį, paaiškėjo būgnininko sveikatos pablogėjimo priežastis.

Travisas Barkeris atsidūrė ligoninėje, nes serga pankreatitu, o gydytojai mano, kad jį sukėlė kolonoskopija (endoskopinis storosios žarnos ligų diagnostikos ir gydymo būdas, kurio metu gali būti šalinami polipai, paimama biopsija – red.past.).

Keli su šeima susiję šaltiniai portalui TMZ patvirtino, kad Travisas antradienį buvo paguldytas į ligoninę dėl kasos uždegimo ir tokių simptomų kaip pykinimas, stiprus pilvo skausmas ir vėmimas.

Kourtney Kardashan, Travisas Barkeris / Vida Press nuotr.

Kourtney Kardashian antradienį nuvežė Travisą į Vest Hilso ligoninę, esančią netoli jų namų. Iš ten jis greitosios pagalbos automobiliu buvo nugabentas į Cedars-Sinai medicinos centrą Los Andžele – vieną geriausių šalies gydymo įstaigų.

Traviso dukra Alabama trečiadienį „Insragram Story“ paskelbė nuotrauką, kurioje užfiksuotas ligoninėje gulintis tėtis. Vėliau mergina ją ištrynė.

Akivaizdu, kad Travisas kentė didelius skausmus, nes iš savo „Twitter“ paskyros rašė „Dieve, gelbėk mane“.

Apie ūminį pankreatitą

Ūminis pankreatitas – tai staiga prasidėjęs kasos uždegimas, dėl kurio gali būti pažeidžiami ir aplinkiniai audiniai, kiti organai bei ištisos organų sistemos.

Dažniausios ūminio pankreatito priežastys: akmenys tulžies pūslėje ar tulžies latakuose, dvylikapirštės žarnos ligos, chirurginės ir endoskopinės intervencijos, didelis riebalų, kalcio kiekis kraujyje, vaistų vartojimas, infekcinės ligos, alkoholis, pilvo trauma, sutrikusio imuniteto ligos, kraujotakos sutrikimai ir kt. Iki 20 proc. atvejų pankreatito priežastis išlieka neaiški.

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / „Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad gegužę Kardashian‘ų klano atstovė, realybės šou žvaigždė Kourtney Kardashian (43) ir rokeris Travisas Barkeris (46) susituokė Portofine, Italijoje.

Meilės įžadus jaunavedžiai davė „Dolce&Gabbana“ priklausančioje viloje „L'Olivetta“, apsupti artimiausių draugų ir šeimos narių. Pobūvis vyko netoliese esančioje XVI a. pilyje Castello Brown.

Fotogalerija:

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau