K.Kardashian prabilo apie svarbiausius vestuvių svečius: „Visada prisiminsiu šią dieną ir naktį“

Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris / Instagram nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Gegužę džiugią šventę išgyvenę Kourtney Kardashian ir Travisas Barkeris pasidalijo naujomis nuotraukomis iš savo vestuvių santuokų rūmuose. Jas skyrė močiutės Mary Jo „MJ“ Campbell gimtadieniui. Močiutė buvo vienas iš dviejų svečių tądien.

Pirmosiose dviejose nuotraukose 43 metų Kourtney Kardashian ir 88 metų močiutė restorane kėlė taures. K.Kardashian vilkėjo trumpą nestandartinę vestuvinę „Dolce & Gabbana“ suknelę ir prie jos priderintą nuometą.

Trečioje nuotraukoje močiutė, Kardashian, Barkeris ir Barkerio tėtis Randy Barkeris kartu pozavo nuotraukai prie santuokų rūmų, kur gegužės 15 d. vyko jų oficiali ceremonija.

Ketvirtoje nuotraukoje jie taip pat pozavo kartu, Travisas pabučiavo Kourtney į galvos šoną, o ji žiūrėjo tiesiai.

Penktoje ir paskutinėje nuotraukoje nebuvo močiutės, bet buvo matyti, kaip T.Barkeris ir K.Kardashian pasirašo santuokos liudijimą.

Pamatykite nuotraukas:

„Esu tokia laiminga, kad galėjai būti vienas iš dviejų svečių, kuriuos turėjome. Kai teisėtai susituokėme, visada prisiminsiu šią dieną ir naktį su tavimi“, – antradienį rašė K.Kardashian.

Tuo metu K.Kardashian socialinėje žiniasklaidoje paskelbė kelias juodai baltas nuotraukas iš intymios ceremonijos ir šalia jų parašė: „Kol mirtis mus išskirs.“

Galbūt įsimylėjėliai per savo teisėtas vestuves svečių sąraše turėjo tik du žmones, tačiau per gegužės 22 d. Portofine, Italijoje, įvykusią ceremoniją jie išėjo iš proto.

Tada jie susituokė „Dolce&Gabbana“ priklausančioje viloje „L'Olivetta“ Portofine, Italijoje, apsupti artimiausių draugų ir šeimos narių. Pobūvis vyko netoliese esančioje XVI a. pilyje Castello Brown.

Netrukus po to, kai ištarė lemtingąjį „taip“, K.Kardashian pasidalijo vestuvių ceremonijos kadrais.

„Ilgai ir laimingai“, – po nuotraukomis rašė žvaigždė.

Kardashian su buvusiu vyru Scottu Disicku augina sūnus – dvylikametį Masoną ir septynmetį Reigną – ir devynmetę dukrą Penelopę. Barkeris su buvusia žmona Shanna Moakler augina 18 metų sūnų Landoną ir 16 metų dukrą Alabamą.

„Kuo daugiau vaikų, tuo linksmiau. Tai žmonės, kuriuos mylime“, – yra sakius Kortney Kardashian. „Aš esu labai artima su Traviso vaikais, myliu juos. Taigi tai yra gražus dalykas“.

Skaitykite daugiau