Kylie Jenner – gerbėjų kritika dėl neįprasto dukros vardo

Kylie Jenner su dukra Stormi / INSTAGRAM nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-07 11:37
Vasario 1 dieną dukrą pagimdžiusi Kim Kardashian sesuo K. Jenner savo pirmagimę pavadino Stormi Webster. Websteris yra tikroji mažylės tėčio, reperio Scotto Traviso pavardė. Antradienio naktį K. Jenner pasidalijo pirma savo dukros nuotrauka.

Socialiniame tinkle paviešinta K. Jenner dukros nuotrauka per trumpą laiką sulaukė milžiniško dėmesio. Žmonės negailėjo komentarų, o dauguma kritikavo mažylės tėvus dėl jai išrinkto vardo. Panašu, kad šios giminės moterys savo vaikams renka kuo keistesnius, neįprastus vardus.

Ne vienas K. Jenner gerbėjas tyčiojosi iš Stormi vardo. Žmonės pastebėjo, kad ne tik pasaulį sužavėjusios socialinių tinklų žvaigždės, bet ir jos sesers Kim Kardashian vaikų vardai primena žodžius iš orų prognozės. „Storm“ reiškia audrą. „North“ (tokiu vardu K. Kardashian pavadino savo dukrą) reiškia šiaurę, o „Chicago“ (toks K. Kardashian kitos dukters vardas) – miesto pavadinimas. Viską sudėjus į vieną, gautusi puikus pranešimas apie audrą mieste ar šalies šiaurėje.

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Kylie Jenner su Chicago ant rankų ir Kim Kardashian
Kylie Jenner su Chicago ant rankų ir Kim Kardashian

Apie gimusį vaiką K. Jenner gerbėjams pranešti nutarė praėjus keletui dienų po gimdymo.

Žmonės.lt primena, kad Stormi gimė vienoje iš Los Andželo ligoninių. Toje pačioje, kur gimdė K. Jenner seserys Kim ir Kourtney. Dukra gimė sverdama beveik 4 kilogramus. Sveika ir graži mergaitė. Būtent taip savo pirmagimę apibūdino jaunoji mama.

Internete K. Jenner atsiprašė savo gerbėjų už ilgai slėptą dukros laukimo istoriją ir paviešino 11 min. trukmės filmuką, kuriame įamžino nėštumo akimirkas iki dukros atėjimo į šį pasaulį.

„Atsiprašau, kad nieko nepasakiau, kai viešumoje buvo tiek spėlionių. Aš suprantu, kad jūs esate įpratę, jog dalinuosi visomis savo gyvenimo istorijomis. Tačiau nėštumas buvo vienintelis dalykas, apie kurį nusprendžiau visam pasauliui nepasakoti.

Man reikėjo pasiruošti šiai rolei, būti pozityvia, be jokio streso. Aš žinojau, kad mano vaikas jaustų kiekvieną blogą emociją, todėl pasirinkau tylą. Nėštumas buvo gražiausia, ką patyriau gyvenime ir tikrai to pasiilgsiu. Dėkoju savo draugams ir ypač šeimai, kuri padėjo išlaikyti mano paslaptį. Mano mažoji, gražioji sveika dukrelė gimė vasario 1-ąją, negalėjau sulaukti, kada šia palaima galėsiu pasidalinti su jumis. Niekada nejutau tokios meilės ir laimės. Ačiū už supratingumą“, – instagramo paskyroje rašė Kylie.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai