K.Glušajevas prakalbo apie santuoką su G.Latvėnaite: „Pasipiršome vienas kitam“

Kirilas Glušajevas / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-05 14:12
Nors aktorius ir režisierius Kirilas Glušajevas atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą nėra linkęs, šį kartą televizijoms žiūrovams jis atskleis, nuo ko prasidėjo jo ir aktorės Gintarės Latvėnaitės meilės istoriją. LNK laidoje „Kitu kampu” garsus vyras papasakos apie jų neeilines piršlybas bei vestuves.

Menininkų pora kartu jau nuo 2010 m. Tiesa, viešai kalbėti ir skelbti apie savo santykius aktoriai niekada nenorėjo, mat turi visai kitokį požiūrį į santykius bei meilę. „Aš esu geras vyras todėl, kad ji mane myli”, – pokalbio metu sakys K. Glušajevas.

Aktorius laidoje papasakos, kad pirmą kartą būsima žmona susižavėjo dar jiems net nepažįstant vienas kito: „Su draugu atėjau į Vilniaus Mažąjį teatrą, į spektaklį „Madagaskaras”. Gintarė atliko pagrindinį vaidmenį. Mes pažiūrėjome spektaklį ir aš jau išeidamas draugui pasakiau: „Štai tokios moters man reikėtų į žmoną ir ji bus mano žmona”. Praėjus septyneriems metams po to, mes pradėjome susitikinėti”.

Anot pašnekovo, pajutę, kad nori savo santykius sutvirtinti vestuvių įžadais, jie pasipiršo vienas kitam. „Nuėjome į juvelyrikos parduotuvę, tylėdami išsirinkome po žiedą, nuėjome į mišias ir vienas kitam mintyse suvaidinome vestuvinę ceremoniją. Tai buvo mūsų piršlybos ir jos vyko be kažkokio specialaus ritualo. Tai buvo improvizuotas, nesusitartas dviejų širdžių susiliejimas”, – prisimins K. Glušajevas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Žinia apie aktorių santuoką žiniasklaidą pasiekė taip pat netikėtai. Apie iškilmingą ceremoniją ar kitus pramogų pasauliui būdingus vestuvių atributus aktorių pora nė negalvojo. „Mūsų vestuvės, teatro kalba kalbant, buvo labai kamerinės. Labai mažai žmonių, mažos erdvės, maža šventykla. Buvo tik savi”, – pasakos K. Glušajevas.

Šiuo metu pora augina sūnų, o iš pirmosios santuokos G. Latvėnaitė su aktoriumi Ramūnu Cicėnu yra susilaukusi dar dviejų sūnų. Pasak K. Glušajevo, jie yra viena didelė šeima. „Mes neskirstom vaikų – jie iš pirmos ar iš antros santuokos. Mes esam šeima ir tuo viskas pasakyta. Atsiradus vaikams, aš tapau labai žingeidus, pradėjau mokytis kiekvieną dieną, kiekvieną minutę”, – sakys aktorius.

Kaip aktoriai puoselėja darnius santykius? Anot K. Glušajevo, koks yra gražios santuokos receptas? Galų gale, kokių sunkumų pora patiria? Visa tai jau antradienį 20.30 val. laidoje „Kitu kampu” per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai