J.Žižė – apie mirusią mamą: „Jei būčiau turėjusi galimybę, gal būtų pavykę ją išgelbėti“

Julija Žižė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-09 13:02
Šį sekmadienį – pirmasis tiesiogiai transliuojamas „X faktorius. Žvaigždės“ finalas. Jo metu paaiškės žiūrovų sugrąžintas dalyvis ir vienas, kuris paliks šou. Visi dalyvaujantys intensyviai ruošiasi svarbiai kovai, repetuoja vokalo pamokose ir su choreografais.

Merginų kategorijos atstovei Julijai Žižei šis finalas ypatingai svarbus – ji atliks Demi Lovato hitą „Anyone“. Dviejų dukterų mama, nuomonės formuotoja savo dainomis nori pasiekti žmonių širdis. Tai jai kur kas svarbiau, nei kad taisyklingai sudainuotos natos. Savo dainą ji skirs mirusiai ir jos neauginusiai mamai, kuriai būtų norėjusi padėti ir ištraukti iš priklausomybės liūno.

Tai, kad J.Žižės gyvenimas nebuvo lengvas, žino daugelis. Moteris augo su globėja, o mama mirė neįveikusi alkoholizmo spąstų. Pirmojo finalo metu garsenybė kūrinį skiria savo mamai, ant kurios neturi jokių nuoskaudų. Jei tik mama būtų gyva, J.Žižė jai neabejotinai padėtų įveikti šią baisią ligą. Ilgą laiką girdėjusi priešiškas kalbas apie savo mamą, tik pagimdžiusi dukras J.Žižė pradėjo gilintis į mamos istoriją ir išgirdo visai kitokią įvykių versiją. Julija sužinojo, kad mama ieškojo pagalbos, kovojo už ją, tačiau niekas jos negirdėjo.

Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje
Julija Žižė su šeima atostogauja Turkijoje

„Žinau, kad ji kreipėsi pagalbos, nesu jos normaliai mačiusi, nepamenu... Žinau, kaip sunku, kai artimoje aplinkoje yra alkoholizmas, narkotikai, smurtas. Jei mama dar būtų gyva, tai man nesvarbu – ji alkoholikė, benamė ar kas... Mama mane pagimdė ir aš labai vertinu gyvybę, kurią man padovanojo. Dėl jos viską padaryčiau, kalnus nuversčiau. Tai yra liga, žmogui reikalinga normali psichologinė pagalba. Manau, jei viskas būtų šiek tiek vėliau, man būtų pavykę ją išgelbėti. Būčiau dėjusi visas pastangas, kad sugebėčiau padėkoti, pažiūrėti į akis“, – atvirai apie gyvenimo išbandymus kalba J. Žižė.

Projekte „X faktorius. Žvaigždės“ Julija nori įkvėpti kitus siekti gyvenime užsibrėžtų svajonių. Šou dalyvė itin atsakingai rinkosi dainą, o scenoje nori papasakoti istoriją ir maksimaliai išjausti kūrinį.

„Supratau, kad labai noriu skirti dainą visiems kovojantiems už savo gyvenimą. Ta daina mane labai sukrėtė... Aplink mus žmonės šaukiasi pagalbos, bet mes nenorime girdėti to, kas mums nepatogu“, – pasakoja šou dalyvė.

Laidoje „9 klausimai“ – Julija Žižė / Dariaus Kučio nuotr.
Laidoje „9 klausimai“ – Julija Žižė / Dariaus Kučio nuotr.

J.Žižė neturi labai daug patirties tiesioginiuose eteriuose, todėl pirmasis finalas neabejotinai pareikalaus daug pastangų ir susikaupimo. „Kėdžių iššūkio“ metu savo vyrui už dukras ir sukurtą svajonių gyvenimą dainą skyrusi ir scenoje pravirkusi J.Žižė atsigavo tik po mėnesio.

„Tiek energijos atidaviau... Tris savaites nieko daryti negalėjau, ta diena man buvo ypatingai svarbi. Net nebėra taip svarbu laimėti superfinalą... Mano pagrindinė misija buvo patekti tarp tų trijų laimingųjų, būti išgirstai ir suprastai. Dabar man lieka tik sekti savo istoriją. Turiu, ką papasakoti šiame projekte ir tai nėra vien tik dainavimas“, – sako žinoma moteris.

Julija Žižė
Julija Žižė

„X faktoriuje. Žvaigždės“ sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Naujausi straipsniai