Jūsų dėmesiui – nepavykę filmo „Aš Žvaigždė“ kadrai

Mantas Stonkus ir Monika Pundziūtė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-15 10:18
Komedijos apie Lietuvos muzikos verslą „Aš Žvaigždė“ scenos priverčia juoktis kino sales. Tačiau juoko netrūko ir jos filmavimo metu. Filmo kūrėjai dalinasi pilnu kuriozų nepavykusių kadrų rinkiniu, kurį dabar galite išvysti ir jūs.

Šlovės siekiantį reperį Mantą vaidinusiam komikui Mantui Stonkui šis filmas – ne pirmasis. Tačiau net ir jam, įpratusiam prie komiškų situacijų, filmuojantis naujos komedijos scenose nepavyko išvengti liapsusų. Po nepavykusių kadrų Lietuvos scenos įžymybė ne kartą prapliupdavo juoku. Kaip ir visi buvę aplink.

„Filmuojantis buvo labai gera atmosfera. Visi jautėmės kaip draugai. Aišku, tai ne visada padeda susikaupti, bet kartais nuo to – tik geriau“, – apie patirtį dirbant su „Aš Žvaigždė“ kūrybine komanda pasakojo M. Stonkus.

Komedijoje galime pamatyti ir daugybę Lietuvos įžymybių. Ne vienam iš jų taip pat nepavyko išvengti klaidų prieš kamerą. Nepavykusių kadrų rinkinyje galite išvysti, kaip sporto komentatoriui Robertui Petrauskui susipina liežuvis, o televizijos laidų vedėjui Edvardui Žičkui tampa velniškai sunku atsiminti pagrindinio filmo herojaus albumo pavadinimą, bei dar daugybę kitų komiškų akimirkų iš filmo užkulisių.

Jūsų dėmesiui – nepavykę filmo kadrai, o komediją „Aš Žvaigždė“ jau dabar galite išvysti Lietuvos kino teatruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai