Justinui Bieberiui į porą peršama 15 metų vyresnė trijų vaikų motina Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ir Justinas Bieberis / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-16 10:05
Pastarąsias keletą dienų užsienio žiniasklaidoje netyla kalbos apie gana netikėtą romaną: pranešama, kad popdievaitis Justinas Bieberis (21 m.) jau kurį laiką slapta susitikinėja su 15 metų už save vyresne realybės šou žvaigžde Kourtney Kardashian (36 m.).

Portalo TMZ žiniomis, Justinas Bieberis ir Kourtney Kardashian laiką kartu leidžia nuo spalio mėnesio.

„Jis yra laisvas, ji taip pat laisva, ir jie tiesiog smagiai leidžia laiką kartu. Nieko rimto“, – apie tariamą garsenybių romaną sakė vienas šaltinis.

Praėjusį savaitgalį realybės šou žvaigždė buvo pastebėta 4 val. ryto išvažiuojanti iš viešbučio, kuriame buvo apsistojęs dainininkas. „People“ rašo, kad praėjusį penktadienį jiedu kartu leido laiką ir populiariame Los Andželo klube „The Nice Guy“.

„Jis ir Kourtney buvo praktiškai neišskiriami – jie kartu rūkė pavėsinėje ir dažnai vienas kitą flirtuodami lietė, – „People“ pasakojo vienas liudininkas. – Vėliau jie persikėlė į „Blind Dragon“ karaokės barą. Kourtney išvažiavo apie 00:45 val., o Justinas maždaug 1.30 val.“​

Kiek tiesos yra šiuose ganduose, kol kas nėra aišku. Patys „kaltininkai“ savo santykių nekomentuoja, o ir šiaip tai jau ne pirmas kartas, kai Justinas Bieberis poruojamas su šios garsios šeimos moterimis – anksčiau kalbėta, esą dainininkas užmezgė romaną su jaunesniąją Kourtney Kardashian seserimi Kendall Jenner, tačiau galiausiai šie gandai nepasitvirtino.

Žmonės.lt primena, kad praėjusią vasarą Kourtney Kardashian išsiskyrė su ilgamečiu mylimuoju ir savo trijų vaikų tėvu Scottu Disicku.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai