Justino Jaručio koncerte skambėjo romantiški duetai ir hitai, pakėlę publiką ant kojų

Justino Jaručio koncertas Valdovų rūmų kieme / Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-23 23:15
Festivalio „Midsummer Vilnius“ scenoje ketvirtadienio vakarą net dukart pasirodęs Justinas Jarutis surengė nepamirštamus pasirodymus. Susirinkę gerbėjai turėjo galimybę pirmieji išgirsti naujausius atlikėjo kūrinius. Valdovų rūmų kieme taip pat skambėjo ir itin populiarūs Justino hitai.

Justinas Jarutis jau ne pirmą kartą koncertuoja festivalyje „Midsummer Vilnius“. 2018 metais jis čia pasirodė kartu su grupe „Freaks on Floor“, o šįkart Valdovų rūmų didžiajame kieme Justinas surengė solo pasirodymą. Tiesa, klausytojų laukė ir ne viena staigmena – atlikėjas dainavo duetuose su Monique ir Jessica Shy.

Susirinkusius gerbėjus muzikantas džiugino išskirtine muzikine programa, kurioje skambėjo nauji, dar niekur negirdėti kūriniai ir seniai pamiltos jo autorinės dainos. Skambant hitams sėdėjusi publika stojosi ant kojų ir surengė šokius po atviru dangumi.

Justino Jaručio pasirodymas / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Justino Jaručio pasirodymas / Pauliaus Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Justinas Jarutis ir Jessica Shy / Pauliaus Peleckio „Žmonės Foto“ nuotr.
Justinas Jarutis ir Jessica Shy / Pauliaus Peleckio „Žmonės Foto“ nuotr.

Justino Jaručio teigimu, po ilgos pertraukos į sceną jis sugrįžo pailsėjęs ir pasikrovęs naujos energijos. Be to, šiais metais atlikėjas debiutavo su lietuviška kūryba. Prieš keletą mėnesių dainininkas su savo muzikiniu kūriniu „Tavęs“ užkopė į radijo stoties M-1 topo viršūnę. Nuo 2015 metų to nepavyko padaryti nė vienam lietuviškam kūriniui. Kelios Justino lietuviškos dainos skambėjo ir ketvirtadienio vakarą.

„Šiemet festivalio „Midsummer Vilnius“ laukiu kaip niekada, kadangi tai bus vienintelis tokio masto renginys šią vasarą. Neslėpsiu, jaudulio netrūksta. Nesvarbu, kur kartu su grupe pasirodome – sostinėje ar provincijoje – atiduodame visas jėgas. Kitaip tikriausiai nestovėtume ant scenos, juk žmonės labai gerai jaučia, kada atlikėjas atiduoda visą ir kada tik pusę savo energijos. Esu pasiruošęs sugrįžti į sceną ir kiekvienam klausytojui padovanoti tikrų emocijų“, – prieš šį koncertą portalui Žmonės.lt pasakojo Justinas Jarutis.

Žiūrėkite fotogleriją:

Naujausi straipsniai