Justino Jankevičiaus nuo fiasko „Žvaigždžių duetuose“ neišgelbėjo nei gyva muzika, nei romantika

Liepa Mondeikaitė ir Justinas Jankevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-01 22:42
Valentino dienai skirtos LNK „Žvaigždžių duetų“ laidos filmavimo metu nesėkmę patyrė humoristo Justino Jankevičiaus ir dainininkės Liepos Mondeikaitės pora – jų pasirodymo neišgelbėjo nei duetui talkinusi gyvos muzikos grupė, nei itin romantiška scenografija.

Scenoje duetas atliko žymųjį Cat Stevenso kūrinį „Wild World“, porai pritarė gyvos muzikos grupė „Volosas ir KO“. Daininkų pasirodymo metu sceną puošė galybė tamsoje žybsinčių žvakelių, sukūrusių jaukią, romantišką ir aistros kupiną atmosferą. Vis dėlto, tai J.Jankevičiaus nuo nusidainavimo neišgelbėjo – pasirodymą kritiškai įvertino ne tik komisijos nariai, bet ir pats naujai iškeptas dainininkas.

„Su tokia grupe ir juodai padirbėję galėtumėte įveikti šią dainą. Tada be sąžinės graužimo galėčiau įvertinti jus taip, kaip norėčiau. Sakiau, gerais balais vertinsiu tuos, kurie neapvirs, tačiau jūs apvirtote“, – sakė komisijos narys Adolfas Večerskis. Jam antrino ir vertintojų gretose atsidūrusi Kauno valstybinio muzikinio teatro chormeisterė Rasa Vaitkevičiūtė-Ivanauskienė, kuri pripažino esanti šiek tiek nusivylusi Justinu.

Vienintelis komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis ryžosi pagirti porą – pripažinęs, kad J.Jankevičiui yra kur tobulėti, garsusis baritonas tikino, jog vaikinas tikrai gali dainuoti, o ir jų pasirodymas buvo savotiškai žavingas. „Dėkoju už tikrą, nesumeluotą Justino jaudulį“, – sakė V.Juozapaitis. 

„Šiandien aš priluptas“, – paklaustas, kaip jaučiasi sulaukęs neigiamų atsiliepimų apie pasirodymą, sakė pats J.Jankevičius. Tačiau humoristas pripažino, kad kritika pelnyta. „Jau kai traukiau pro šoną, tai traukiau“, – šypsojosi Justinas, žadėdamas pasitaisyti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai