Justino ir Miglės Lapatinskų šeimos kalėdinės tradicijos – kasmet fotosesija ir pižamų diena

Justinas ir Miglė Lapatinskai su dukra / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-21 15:27
Dainininkas Justinas Lapatinskas ir jo žmona Miglė gyvena švenčių laukimu. „Lapės laukia Kalėdų“, – juokiasi Justinas. Pasak jo, artimiausių draugų rate ši „lapių šeimos“ pravardė jiems prilipusi jau kurį laiką. Tačiau poros ji neerzina. Anaiptol – skamba mielai ir ne taip oficialiai.

Justinui ir Miglei šiemet šventės – ypatingos. Jie jas pasitiks jau ne dviese, o trise, kartu su pavasarį gimusia dukra.

„Turime tam tikrų darbų sąrašą, kurį pildome likus kelioms savaitėms iki Kalėdų. Taip įprasminame gražiausios metų šventės laukimą“, – Žmonės.lt pasakojo Justinas.

Pagrindiniai šių metų jų darbai – iškepti kalėdinius kūčiukus ir meduolius, jais jiedu visuomet pasidalina su draugais. Vakarais Lapatinskai namuose uždega žvakes, iki švenčių karpo snaiges. „Turime ir pižamų dieną, kai ilsimės namuose su pižama. Dar vienas iš darbų – nusifotografuoti kartu“, – sakė jis.

Šeima specialioje „Provanso“ studijos organizuotoje fotosesijoje įsiamžino ir šiemet.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Esame jauna šeima, tad tradicijas perimame iš savo šeimų, kurių laikosi daugelis Lietuvos žmonių. Tačiau stengiamės kurti ir savas, viena jų – Kūčių staltiesė, kuri yra tiesiama nesvarbu kur bebūtume. Taip pat kiekvienais metais eglutės papuošalus papildome nauju unikaliu žaisliuku“, – sakė Justinas.

Anksčiau jis sako per daug Kalėdų nelaukdavęs. Neva sunkiai suprasdavo, kodėl daugelis žmonių būtent prieš šventes tampa geresni, kodėl vaikų ir senelių namuose sriuba verdama tik švenčių laikotarpiu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau metams bėgant ši šventė jam įgauna vis didesnę prasmę. „Kalėdos padaro mane tokiu, koks stengiuosi išlikti visus metus. Tarsi užrakinu emociją iki kitų Kalėdų“, – linksmai kalbėjo jis.

Pasak Justino, gimus dukrai, šiek tiek pasikeitė ir požiūris į pačias šventes. „Naujas šeimos narys atnešė dar didesnį džiaugsmą, tiek mums su žmona, tiek dukros seneliams. Nors Kalėdos man visuomet primindavo stebuklą, dabar dar labiau įvertiname buvimą kartu“, – sakė jis.

Kokius norus šiemet Justinas išsakė Kalėdų Seniui? „Visko prašiau žmonai, nes ji yra didžiausia dovana. O visas kitas dovanas, kurias rasiu po egle, mielai priimsiu, net jei tai bus akmens anglių maišas“, – juokėsi Justinas.

TAIP PAT SKAITYKITE: 

Šventėms namus išpuošusi Katažina Zvonkuvienė jau 25 metus laikosi tos pačios Kūčių tradicijos

Natalijos Bunkės naujuose namuose sužibo Kalėdų eglė: „Nemėgstu pigių ir banalių žaislų“

Daiva Tamošiūnaitė Kalėdų neįsivaizduoja be dukros Adelės kepinių ir žemaitiškų patiekalų

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai