N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Justino Bieberio kastracijos planas: nusikaltėliai buvo įsigiję gyvatvorės žirkles

Justinas Bieberis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Aiškėja daugiau paauglių dievaičiu vadinamo Justino Bieberio planuoto nužudymo aplinkybių. Žiniasklaidai nutekėjo informacija, kad nusikaltėliai, kurių pokalbius įrašinėjo policija, derino detales ir jau buvo įsigiję gyvatvorės žirkles. Jomis ketino iškastruoti J.Bieberį, o paskui jį pasmaugti, skelbia „Spiegel“.

Kaip praneša „ABC news“, turima įrodymų, kad Naujosios Meksikos valstijos kalėjime sėdėjęs nuteistasis Dana Martinas planavo pop žvaigždės užpuolimą ir nužudymą. Tai įrodo lapkričio mėnesį daryti telefoniniai įrašai. D.Martinas dėl 15-metės išžaginimo ir nužudymo yra nuteistas 978 metams kalėjimo. 

„ABC“ remiasi policijos pranešimais, kuriuose sakoma, kad D.Martinas ir buvęs kalėjimo kolega iš Vermonto Markas Staake bei jo sūnėnas Tanneris Ruane planavo J.Bieberio pagrobimą ir nužudymą. 

Pokalbyje girdimi D.Martino klausimai: „Ar jis su tavimi aptarė Bieberio klausimą?“ Sūnėnas T.Ruanne atsako: „Ne, man labiau patinka dirbti kuo mažiau žinant“. Teigiama, kad trijulė buvo suplanavusi iškastruoti ne tik J.Bieberį, bet ir jo apsaugos darbuotoją. 

„Mes jau pradėjome ir nusipirkome gyvatvorių žirkles“, – pasakojo T.Ruanne. 

Po J.Bieberio ir jo sargybinio kastracijos vyrai turėjo būti pasmaugti naudojantis skara. „Tu turi ją stipriai sutraukti, kad deguonis visiškai nustotų tekėjusi, tada turi dar kartą stipriai truktelti. Tai puikiai veikia“, – pokalbyje girdimi pamokymai.

Prieš planų įgyvendinimą, T.Ruane ir M.Staake buvo suimti ties Kanados pasieniu. Visiems trims įtariamiesiems teks atsakyti už planuotą nužudymą ir tyčinį kūno sužalojimą. 

Nusikaltimo motyvai gana neaiškus. Teigiama, kad kalėjime sėdintis Dana Martinas ant kojos turi J.Bieberio tatuiruotę ir bandė su savo dievaičiu susisiekti, tačiau tai jam nepavyko.

Skaitykite daugiau