Justino Bieberio ir Hailey Baldwin meilę temdo tamsūs debesys?

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-08 14:06
Net ir įsimylėjėliams, visai neseniai paskelbusiems apie sužadėtuves, pasitaiko liūdnų dienų. Žurnalas „People“ praneša, jog antradienį, Niujorke, saldžioji porelė buvo pastebėta visiškai kitokia nei esame įpratę matyti. Hailey Baldwin sėdėjo apsikabinusi mylimąjį, kuris buvo užsidengęs veidą rankomis ir verkė.

Mergina buvo išties sunerimusi ir kaip įmanydama bandė guosti sužadėtinį. Neilgai trukus, Justinui Bieberiui nusiraminus, porelė buvo pastebėta laiką leidžianti „Triberica“ restorane. Dabar jau mylimasis ramino merginą visaip ją linksmindamas, kuri bandė nustoti verkusi.

Ar galima teigti, kad jaunosios porelės meilę užpuolė pirmieji rūpesčiai? Vėliau Hailey Baldwin į savo „Instagram“ paskyrą įkėlė nuotrauką, tarsi teigdama, jog nieko rimto neįvyko ir jų santykiams viskas gerai.

Modelis pasidalino nespalvota, itin romantiška fotografija, kurioje porelė užfiksuota besibučiuojanti. Nuotrauką puošė užrašas: „Mano meilė“.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Reikia tikėtis, jog tai tik menka neganda, aptemdžiusi ore sklandančią meilę, nes dieną prieš Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin buvo pastebėti vaikščiojantys mieste susikabinę rankomis ir vienas kitą vis apdovanojantys aistringais bučiniais.

Žmonės.lt primena, jog Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin susižadėjo ilsėdamiesi Bahamuose. Justinas savo mylimosios rankos paprašė liepos 7 d. vakarą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai