Justinas Trio pristato naują dainą „Aš Dar Tikėsiu“

Justinas Trio ir Agnė Doveikaitė/Audriaus Stanislovaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-02 11:15
Justinas Trio pristato naują dainą „Aš Dar Tikėsiu“ iš netrukus pasirodysiančio albumo „Pakilt Virš Debesų“.

Po fenomenaliai sėkmingo šventinio periodo, akimirksniu išparduotų koncertų, grupė Justinas Trio sukūrę Tado Žvirinskio eilėms muziką ir pristato dainą „Aš Dar Tikėsiu“.

„Dainos „Aš Dar Tikėsiu“ gimimo istorija yra ganėtinai ironiška“, – pasakoja Justinas. – Kartą mano kolegė Ieva Stankutė pamatė feisbuke, kad poetas Tadas Žvirinskis paskelbė ieškantis, kas jo eiles paverstu daina. Ir sako man – parašyk jam. Aš taip ir padariau. Pasirodo, tai buvo tiesiog pamąstymas juoko forma, tačiau kiekviename juoke, matyt, yra dalis tiesos. Tad, pakopa po pakopos, gimė daina. Šis Tado Žvirinskio sonetas tiesiog surezonavo su tuometine būsena ir muzika gimė labai greitai, viskas tiesiog susidėliojo. Tarytum taip buvo lemta. Mano nuomone, tai eilės – į kurias telpa gyvenimas“, – sakė Justinas Stanislovaitis.

„2019 metai mums buvo proveržio metai, nors emocine prasme, tai buvo labai sunkus periodas“, – sako grupės lyderis Justinas Stanislovaitis. Grupė koncertavo tarptautinėje muzikos konferencijoje, kuri vyko Valencijoje, tarptautinė kompanija, elektronikos gigantė „Samsung“ pakvietė groti vienoje iš 5 pasaulyje esančių „Samsung Showcase“ parduotuvių Frankfurte, koncertai Estijoje, Latvijoje, Čekijoje ir, žinoma, Lietuvoje, kontraktas su vokiečių leidybine kompanija, naujas, sėkmingas projektas su smuikininke Agne Doveikaite. Taip pat, finišo tiesiojoje esantys albumo „Pakilt Virš Debesų“ darbai.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai