Justinas Timberlake'as prisipažino kadaise buvęs neištikimas žmonai Jessicai Biel

Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-22 18:04
Žvaigždžių kronikų autoriai gali graužti nagus: Justinas Timberlake'as (37) pats prisipažino, kad net pamilęs tuomet dar būsimą žmoną aktorę Jessicą Biel (36) susitikinėjo su kitomis moterimis.

Galima spėlioti, kokių dar netikėtų ir karštų žinių pažers tik pasirodžiusi dainininko memuarų knyga „Hindsight & All the Things I Can’t See in Front of Me“ („Žvilgsnis atgal ir visi akivaizdūs dalykai, kurių neįžvelgiu“). Bet neatrodo, kad bent šis prisipažinimas kaip nors paveiks jo ir žmonos tarpusavio ryšį – juk laisvi santykiai buvo abiejų pasirinkimas! Ir kodėl, spalio 19-ąją atšventus šeštąsias vestuvių metines (jie susižadėjo 2011-ųjų gruodį, o po metų Pietų Italijoje atšoko vestuvės), neprisiminti, kaip viskas prasidėjo?

Pradžia nebuvo paprasta – 2006-ųjų gruodį galutinai nutrūko ketverius metus trukęs Timberlake’o ir Cameron Diaz (46) romanas, o po mėnesio Sandanso kino festivalyje jis jau rodėsi su Jessica, su kuria susipažino viename Holivudo vakarėlyje. Romanas atrodė netikėtas ir iš pirmo žvilgsnio neilgaamžis – Timberlake’as buvo pirmo ryškumo žvaigždė ir svajonių jaunikis, o Biel – tiesiog gera aktorė.

Dainininkas prisipažįsta, kad Jessica jam iškart krito į akį, tačiau bijodamas būti darkart įskaudintas (sklando gandų, kad didžioji jaunystės meilė Britney Spears apgaudinėjo jį su choreografu Wade’u Robsonu; į ryšį su Diaz irgi tarsi buvo įsimaišiusi abipusė neištikimybė) nusprendė neskubėti atsiduoti naujiems santykiams.

Jessicos praeityje taip pat būta poros nesėkmingų meilės istorijų – ji susitikinėjo su kolegomis Adamu LaVorgna (37) ir Chrisu Evansu (37), pastarieji santykiai nutrūko prieš pat jai susipažįstant su Justinu. Taigi abu nusprendė žaisti atsargų jausmų žaidimą ir, nors vaikščiojo į pasimatymus vienas su kitu, neišsižadėjo ir kitų galimybių. „Mes abu saugojomės nuoskaudų ir vengėme rizikuoti“, – rašo Justinas.

Vienu metu jie net išsiskyrė trims mėnesiams, tačiau stiprėjantys jausmai padarė savo ir ilgainiui jiedu nusprendė: jau rado antrąją pusę ir nebėra ko daugiau ieškoti. Po ketverių jausmų išbandymų metų slidinėjimo kurorte Justinas pasipiršo mylimajai, ji pasakė „taip“, ir štai šešeri metai ponas ir ponia Timberlake’ai yra viena tvirčiausių pramogų verslo porų. Jiedu augina sūnų Silą Randallą (3) ir iki šiol kviečia vienas kitą į pasimatymus.

Naujausi straipsniai