Justinas Timberlake'as nuvylė „Super Bowl“ žiūrovus

Justino Timberlake'o pasirodymas per „Super Bowl“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-05 10:56
Sekmadienio naktį JAV buvo sužaistos finalinės amerikietiškojo futbolo čempionato rungtynės. Renginyje, plačiau žinomame kaip tiesiog „Super Bowl“, netrūko emocijų, įtampos ir muzikinių pasirodymų.

Per ilgąją pertrauką muzikinį šou surengė dainininkas Justinas Timberlake'as. Nors jo pasirodymo metu netrūko spiegiančių merginų, JAV žiniasklaida nebuvo tokia palaikanti.

Ką tik išleistas Justino albumas „Man of the Woods“ laikomas vienu silpniausių per visą jo karjerą, todėl „Super Bowl“ ilgosios pertraukos pasirodymas turėjo reabilituoti J.Timberlaike'ą. Vis dėlto „Washington Post“ J.Timberlake'o šou vertina negailestingai ir tikina, kad atlikėjas susimovė. Tuo tarpu latimes.com rašo, jog J.Timberlake'as neturėjo, ką pasakyti, tačiau vis neužsičiaupė.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Labiausiai J.Timberlake'o pasirodymas supykdė dainininko Prince fanus. Prieš dvejus metus mirusį atlikėją Justinas pagerbė atlikdamas dainą „I Would Die 4 U“, o už Justino nugaros buvo matyti dainuojančio Prince projekcija. Problema ta, kad Prince hologramas laikė demonišku išradimu, todėl velionio atlikėjo draugai ir artimieji prašė J.Timberlake'o atsisakyti idėjos per „Super Bowl“ šou rodyti Prince atvaizdą. Dar sekmadienį J.Timberlake'as patikino visus, kad per jo šou Prince hologramos nebus.

Išties, tai, ką išvydo žiūrovai, nebuvo holograma. Vis dėlto net ir Prince projekcija ant audinio supykdė jo gerbėjus.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai