Justinas Timberlake'as atšventė gimtadienį: pasidalijo juokingu vaizdo įrašu

Justinas Timberlake'as su žmona / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-02 08:45
Dainininkas Justinas Timberlake'as vakar, sausio 31-ąją, atšventė savo 37-ajį gimtadienį. Vyras jį paminėjo su savo žmona, taip pat aktore Jessica Biel. Savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje Justinas pasidalijo juokingu vaizdo įrašu, kuriame jis užfiksavo savo miegančią žmoną.

Dainininkas vaizdo įraše sau dainuoja „Su gimimo diena“, o jo žmona, sėdinti šalia, miega. Justinui dainuojant vis garsiau, Jessica prabudo ir suskubo teisintis: „Aš tik ruošiuosi didelei dienai, tik ruošiuosi“.

Po vaizdo įrašu pasipylė gerbėjų komentarai, kuriuose jie tikina, kad Justino žmona puikiai ruošiasi jo gimtadienio vakarėliui.

Moteris nė kiek neįsižeidė ir mylimąjį pasveikino tame pačiame socialiniame tinkle, kuriame pasidalijo miela judviejų nuotrauka, daryta... po vandeniu!

Jessica neslėpė šiltų jausmų vyrui ir pasidalino savo mintimis: „Esu laimingiausias žmogus žemėje, galėdamas girdėti tavo juoką, balsą, žodžius, kiekvieną mielą dieną. Laimingo gimtadienio, mano mėlyno vandenyno žmogau! Myliu tave“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai