Justinas Lapatinskas tapo tėvu – jo žmona Miglė pagimdė mergaitę

Justino ir Miglės Lapatinskų medaus mėnesio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-20 15:07
Dainininkas Justinas Lapatinskas tapo tėvu – jo žmona Miglė pagimdė mergaitę, praneša Žmonės.lt.

Džiugią žinią apie sulauktą pirmagimę Žmonės.lt patvirtino artimi porai draugai. Kiek vėliau pavyko susisiekti ir su pačiu Justinu. „Viskas pavyko labai gerai, gimdymas sėkmingas, nors truko gana ilgai, apie 11 valandų. Ir Miglė, ir dukrytė jaučiasi puikiai, abi sveikos, nėra jokių komplikacijų“, – Žmonės.lt sakė Justinas. 

Mergaitė gimė balandžio 20 dienos popietę, 13 val. 15 min., būdama 55 centimentrų ūgio ir 3010 gramų svorio. „Tiek dabar mes turime gryno aukso“, – linksmai kalbėjo jaunas tėtis.

Justinas pasiryžo ir pats dalyvauti gimdyme. Pasak jo, nors pradžioje ir buvo kiek baisoka, dabar gailėtųsi, jei būtų likęs už palatos durų. „Pats mačiau, kaip gimė dukra. Atsipūčiau ir esu labai laimingas. Tikrai nesigailiu dėl savo sprendimo“, – sakė jis.

Kol kas pora vardo mergaitei dar neišrinko, jie svarsto tarp kelių patinkančių variantų.

Vaikų labai norėjo

Pernai gegužės mėnesį Liškiavos Švč. Trejybės bažnyčioje su savo išrinktąja Migle po dvejų metų draugystės susituokęs J.Lapatinskas po vestuvių nesyk kalbėjo, kad jau yra pasiruošęs susilaukti vaikų. 

„Žiūrėsime, kaip Dievas duos, ir būsime laimingi. Norėtume turėti vaikelį. Tačiau vien norai nereiškia, kad viskas bus greitai ir lengvai“, – grįžęs iš medaus mėnesio, kurį su žmona praleido Kretoje, Žmonės.lt sakė jis. 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai