Justinas Lapatinskas parodė tobulai ištreniruotą kūną: „Pasitempti paskatino žmona“

Justinas Lapatinskas / „Miško archyvo“ ir Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-09 20:41
Dažnai sakoma, kad scenoje dainininkai turi atrodyti patraukliai, negali apsileisti ir būti nepasitempę. Neseniai 28-ąjį gimtadienį atšventęs Justinas Lapatinskas tai tik patvirtino – ruošdamasis savo muzikiniam projektui jis taip patobulino figūrą, kad nepastebėti to – sunku.

J.Lapatinskas pačioje spalio pabaigoje gerbėjus kvietė į „Red Hot Chili Peppers“ projektą – amerikiečių rokerių dainos iš Justino lūpų skambėjo Vilniaus ir Kauno klubuose.

Žmonės.lt Justinas pasakojo, kad besiruošdamas šiam projektui ir sugalvojo pasitobulinti figūrą, mat scenoje norėjo atrodyti kaip įmanoma geriau. Be to, aplinkybės taip susidėliojo, kad natūraliai padėjo siekti jam savo tikslo.

Tavovaikas.lt, „Nendrė“ nuotr.
Tavovaikas.lt, „Nendrė“ nuotr.

„Judėti ir palaikyti fizinę formą labai padeda dukra, be to, namuose darėme remontą, kurio metu tekdavo nuo ryto iki vėlaus vakaro paplušėti, plius – šeši kartai per savaitę sporto klube ir štai, rezultatas. Ruošiausi koncertams, o juk tik geram kūne galima padaryti ir gerą šou. Visąlaik stengiausi palaikyti formą, tačiau nuo rugsėjo tai dariau aktyviau – sportavau, bėgiojau“, – šypteli Žmonės.lt kalbintas dainininkas.

Jaunas tėtis turi būti stiprus, gražus, raumeningas, kad dukra didžiuotųsi.

Atlikėjas pasakojo po sporto stengdavęsis ir sveikiau užkąsti arba vartoti daug vitaminų turinčius kokteilius.

„Dažnai mano diena prasideda septintą ryto: keliuosi, skubu į sporto klubą, po jo nusiperku sveiką kokteilį. Nesu iš tų žmonių, kurie sportuoja nuolat, kad būtų gražūs – norėjau pasidailinti kūną dėl pasirodymų, tą ir padariau. Kaip bus toliau, nežinau, žiūrėsiu, kokie bus paties poreikiai“, – atviras Justinas.

Vis dėlto dainininkas neslepia, kad sustiprinti kūną jį su šypsena paragino ir žmona Miglė. „Ji mane paskatinto pasitempti – po gimdymo pati pradėjo rimtai sportuoti, numetė visus nereikalingus kilogramus. Su šypsena ji ir man „užmetė“, kad esu gražus vidumi, bet būtų neblogai pasitobulinti ir išorę. Mudu mokame vienas kitą motyvuoti“, – juokėsi Justinas.

Šiek tiek surimtėjęs priduria: „Reikia prižiūrėti save, nes jaunas tėtis turi būti stiprus, gražus, raumeningas, kad dukra didžiuotųsi, kad galėčiau ją lengvai kilnoti.“

Tavovaikas.lt, „Nendrė“ nuotr.
Tavovaikas.lt, „Nendrė“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai