Justinas Lapatinskas nepavydi, kai jo sužadėtinė Miglė šoka su kitu

Justinas Lapatinskas ir Miglė Banevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-23 13:56
Justino Lapatinsko ir jo būsimos žmonos Miglės Banevičiūtės vestuvių šventę vainikuos romantiškas jaunavedžių šokis. Didžiosios dienos neįsivaizduojantys be jaunųjų šokio, įsimylėjėliai nutarė kreiptis profesionalų pagalbos. Pabendravę apie šokio idėją su klubo „Šokiai.lt“ mokytoju Artūru Kryžiumi, jaunieji suprato, kad ilgametę patirtį turintis choreografas sukurs išskirtinę kompoziciją ir vestuvių dieną bus sukurta šventė tiek jauniesiems, tiek svečiams.

„Mūsų šokis – nuoširdus, švelnus, jausmingas, kupinas meilės, aistros ir atsidavimo. Siekiame parodyti ne žingsnelius, o jausmus vienas kitam. Ir nors šiuo metu ypatingai trūksta laiko, nesigailime nei vienos minutės, skirtos šokiui. Be to šokti smagu, toks laiko praleidimo būdas yra labai malonus,“ – spindinčiomis akimis kalbėjo Justas ir Miglė.

Pamokas su profesionaliu mokytoju pora papildė treniruotėmis klubo salėje be mokytojo konsultacijų, taip pat įtraukė į savo planus romantiškas repeticijas namie tik dviese prie žvakių šviesos. 

Dainininkas su sužadėtine tiksliai žinojo, kokios dainos nori, tad muzikinio takelio paieškos ilgai netrūko. „Daina labai jausminga, puikiai tinkanti šiai porai. Mano kaip choreografo tikslas, kad šokis atrodytų natūraliai, tarsi pasivaikščiojimas parke gražų saulėtą rytą. Justas ypatingai atidus mylimajai, o Miglei patinka Justo dėmesys, tad ir jų šokyje dominuoja vyro rūpestis savo gyvenimo partnere, jaukūs ir švelnūs apsikabinimai, tyra meilė “ – mokytojas Artūras Kryžius stengiasi, kad jaunųjų šokis kuo geriau atspindėtų tikruosius poros santykius. Choreografas džiaugiasi, kad gali padėti porai, kuri visuomet spinduliuoja teigiama emocija, o ir dirbti su pozityviai nusiteikusiais žmonėmis visad malonu.  

Netrukus žmona tapsianti Miglė džiūgauja, mat vestuvių dieną galės pakeisti kelias sukneles. Nors nauja šokiui skirta suknelė ir nebuvo įtraukta į vestuvių planus, bet pradėjusi mokytis šokti pora suprato, kad vestuvių drabužiai trukdo atsipalaiduoti, jaustis patogiai ir užtikrintai, tad vestuvinis šokis tapo puikia proga papildyti Miglės suknelių kolekciją. 

Justas nepavydi, kai jausmingo šokio žingsnelių Miglė mokosi šokdama poroje su mokytoju ir po vestuvių planuoja tęsti šokių pamokas kartu su Artūru Kryžiumi. Žymaus dainininko nuomone protingi vyrai nepavydi, juolab kad nėra jokio pagrindo. Vyras pasitiki savo išrinktąja ir pasiryžęs ją vesti tiek šokių aikštelėje, tiek gyvenime. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai