Justinas Lapatinskas neabejingas skurstantiesiems

Justinas Lapatinskas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-25 11:07
Ketvirtus metus organizuojama kulinarinių laidų vedėjos ir knygų autorės Beatos Nicholson bei labdaros fondo „Maisto bankas“ iniciatyva „Kviečiu į svečius“ kiekvieną rugsėjo dieną vis plečiasi, daryti gerus darbus įtraukdama vis naujų žmonių. Trečiadienio vakarą šeimininkų vaidmens ėmėsi prodiuserių kompanijos „TymDrym“ duetas Laura Paukštė ir Dominykas Kubilius. Į jų kvietimą taip pat atsiliepė būrys televizijos ir šou verslo žmonių.

Vakarienei su misija padėti skurdžiai besiverčiantiems žmonėms rinkosi TV laidų vedėjai Audra Kudabienė, Mindaugas Papinigis, dainininkai Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Justinas Lapatinskas, lenktynininkas Darius Jonušis su žmona Asta, žurnalistė Jurga Klimaitė Riebling ir kiti pramogų pasaulio atstovai. Vaišėmis šeimininkams padėjo rūpintis restorano „The Smoke House“ šefas Algirdas Gedvilas. Susirinkusieji vaišinosi ypatinguoju risotu su krevetėmis ir grybais. 

J.Lapatinsko teigimu, jei kartais kas nors jo aplinkoje suabejoja, ar daug dar Lietuvoje yra skurstančių žmonių, tai jis visad pasiūlo atidžiau apsidairyti parduotuvėse prie kasų. Akivaizdu, kad tokie žmonės – visai šalia mūsų ir jiems pagalba reikalinga kasdien. 

Vienas iš būdų prisidėti ir yra labdaringa iniciatyva „Kviečiu į svečius“. Pasak iniciatorių, jos esmė visai paprasta: pasikviesti draugėn bendradarbius, draugus, kaimynus ar seniai matytus gimines, vaišintis ir bendrauti. O šie savo dėkingumą kviečiami išreikšti pinigais, vėliau perduodamais „Maisto bankui“. Savo ruožtu, svečių už vaišes paaukotas lėšas ,,Maisto bankas“ „paverčia“ maistu skurdžiai besiverčiantiems žmonėms.  

Renginio nuotr.
Renginio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai