Justinas Jarutis „uždirbo“ antrąjį milijoną: „Tai – dar didesnis džiaugsmas“

Justinas Jarutis/Martyno Stankaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-19 15:53
Prieš kiek daugiau nei metus pasirodęs Justino Jaručio kūrinys „Tell Me Your Story“ šiuo metu populiarioje vaizdo įrašų svetainėje skaičiuoja jau du milijonus gerbėjų peržiūrų. Solinę karjerą ne taip ir seniai pradėjusiam muzikantui – tai tikrų tikriausias įrodymas, kad jo pasirinktas kelias patinka ir gerbėjams.

Kai prieš kelias savaites pasirodė Šri Lankoje suregztas J. Jaručio klipas „It‘s My Fault“, atlikėjas pasakojo, kad filmuoti per atostogas (Šri Lankoje Justinas atostogavo su šeima) jam tapo tradicija.

Du milijonus peržiūrų surinkusios dainos „Tell Me Your Story“ vaizdo klipas prieš metus buvo nufilmuotaas Fuerteventūroje. Prėjusią vasarą kūrinys tapo vasaros hitu, o melomanai jį pamilo iš visos širdies. 

Nors dažnai koncertuoja vienas, su grupe „Freaks On Floor“ Justinas Jarutis niekada neatsisveikino,  su malonumu groja ir ten. Bet portalą Zmones.lt jis patikino, kad antrasis solinis milijonas, kaip ir pirmasis – labai džiugina.

„Jausmas, surinkus pirmąjį, tikrai buvo geras. Tai – be abejonės buvo mano pirmasis solinis milijonas, kurį pasiekti atrodė visada sunku. Bet turėti 2 milijonus dainos peržiūrų yra dar didesnis džiaugsmas. Tai reiškia, kad daina aktuali ir klausoma yra iki šiol. Perklausos ir peržiūros sparčiausiai augo paskutinius keletą mėnesių.

Jaučiuosi dėkingas visiems, kurie klauso ir mėgaujasi mano kūryba.“

Šią vasarą Justinas planuoja surengti kone ambicingiausią koncertą Trakų pilyje. Liepos 17-ąją jis koncertuos kieme, kuris nuo pat vaikystės muzikantui asocijavosi su didybe, unikalumu, magija. 

Naujausi straipsniai