Justinas Jarutis surengė ypatingą vakarą Trakų pilyje: „Tai buvo didžiausias mano solinis koncertas“

Justino Jaručio koncertas/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-18 08:00
Liepos 17-ąją Trakų pilis paskendo muzikos garsuose. Trečiadienį ypatingą solinį koncertą čia surengė M.A.M.A. 2018 metų geriausiu atlikėju pripažintas Justinas Jarutis.

„Tai bus didžiausias mano solinis koncertas. Trakų pilis nuo vaikystės man asocijavosi su didybe, unikalumu, nepaaiškinama magija, todėl pilies kieme surengti koncertą man bus didžiulė garbė“, – prieš koncertą mintimis dalijosi atlikėjas.

Justino Jaručio koncertas/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.
Justino Jaručio koncertas/Gretos Skaraitienės/„Žmonės Foto“ nuotr.

2018 metai atlikėjui tikrai buvo produktyvūs: debiutinis albumas, didelio pasisekimo sulaukę kūriniai su Leon Somov, Kaia ir Monique, muzikinio televizijos projekto „Lietuvos balsas“ mokytojo pozicija, su roko grupe „Freaks On Floor“ išleistas penktasis studijinis albumas „GOLD“, pagrindinis vaidmuo miuzikle „Meilė ir mirtis Veronoje“, akimirksniu išparduoti bilietai į koncertus ir geriausio atlikėjo apdovanojimas.

„Praeiti metai tikrai buvo kaip nuostabus sapnas, todėl norisi ir į 2019-uosius žengti tvirtu žingsniu. Trakų pilyje surengtas koncertas bus kaip padėka visiems ištikimiems ir naujiems klausytojams“, – kalbėjo Justinas Jarutis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai