Justinas Jarutis surengė savo pirmą solinį koncertą: naują albumą įkvėpė dukra

Justino Jaručio koncerto akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-18 23:25
Justinas Jarutis – atlikėjas, dainų kūrėjas, labiausiai žinomas kaip grupės „Freaks On Floor“ narys sausio ketvirtadienį pakvietė klausytojus į pirmąjį solinį koncertą Vilniuje, klube „Tamsta“.

„Man tai pirmas tokio pobūdžio koncertas. Prieš beveik metus, gimus mūsų dukrai Adelei, aš vis daugiau būdavau namie ir grodavau jai su ukulėle ar akustine gitara. Taip gimė visos mano pirmojo albumo dainos", – idėjos gimimą nupasakojo dainininkas.



Debiutinį albumą Justinas Jarutis įrašė su prodiuserio Snorre Bergerud pagalba „Ymir Audio” garso įrašų studijoje.

„Šis albumas kardinaliai skiriasi nuo to, ką esu sukūręs ir įrašęs anksčiau, tai visiškai kitoks skambesys nei su „Freaks On Floor". Muzikos stilistiką įvardinčiau kaip pop/folk/country”, – pasakojo atlikėjas.

Koncerte „Tamsta” klube jis sugrojo visus kūrinius iš pirmojo albumo, taip pat jau gerai žinomas dainas „At the Sun”, „You”, „Sleepwalker”, įrašytas su kitais atlikėjais.

Scenoje kartu dainas atliko pritariantys muzikantai, kai kurie kūriniai suskambėjo duetu – tai buvo malonus siurprizas publikai. Scenoje kartu pasirodė Daddy Was A Milkman, Monika Pundziūte-Monique, Girmantė Vaitkutė.

Albume skamba septynios dainos. Kai kurios iš jų jau žinomos klausytojams – pavyzdžiui, pernai gimusiai Justino dukrai Adelei skirta „Angel“ ar su Monika Pundziūte-Monique įrašyta „Stay With Me“. Pirmasis albumo singlas „Stay With Me”, kurį Justina Jarutis įrašė kartu su atlikėja Moniqué, „Youtube" platformoje yra perklausytas daugiau nei 100 000 kartų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai