Justinas Jarutis pasidalijo savo praeitimi: „Pardavinėjau plastikinius langus, pjoviau žolę, klojau trinkeles“

Justinas Jarutis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-15 15:19
Dainininkas Justinas Jarutis gimė Kupiškyje, būdamas septyniolikos metų persikėlė į Vilnių ir iškart pradėjo savo muzikinę karjerą. Šiuo metu daug muzikos kuriantis atlikėjas idėjų vaizdo klipams semiasi iš labai paprastų ir žemiškų dalykų.

„Dažniausiai būna taip, kad aš tiesiog važiuoju automobiliu, užsileidžiu dainą, ir, kai jau groja finalinės natos, pradedu galvoti. Arba tiesiog užsimerkiu eidamas. Kartais – atsigulu ir klausau muzikos, kad pamatyčiau vaizdą, kurį norėsiu perteikti video klipe“, –  laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ pasakoja Justinas.

Prieš 12 metų savo muzikinį kelią pradėjęs atlikėjas, 2018-aisiais išleidęs pirmąjį solinį albumą, neslepia, kad iki tol yra įveikęs daug iššūkių.

Monique ir Justinas Jarutis/Asmeninio archyvo nuotr.
Monique ir Justinas Jarutis/Asmeninio archyvo nuotr.

„Pardavinėjau plastikinius langus, pjoviau žolę, klojau trinkeles stovėjimo aikštelėje prie Kupiškio parduotuvės, dirbau itališkame restorane Londone, vėliau – Lietuvos baruose. Esu dirbęs asistentu renginiuose, persirengęs kaubojumi pasitikinėjau svečius. Esu buvęs žaliu dienraščio žmogumi per festivalį „Be2gether“. Mažai ko esu neišbandęs. Statybą, prekybą, aptarnavimo sektorių“, – skaičiuoja J. Jarutis.

Justinas dirbo tam, kad galėtų uždirbtus pinigus investuoti į muziką. „Įsidarbinau dar būdamas mokykloje, dirbau gal tris mėnesius tam, kad galėčiau nusipirkti gitaros stiprintuvą. Man buvo 17 metų“, – prisimena Justinas.

Atviras pokalbis su J.Jaručiu – pirmadienį 22 val. per naująjį kanalą 2TV, laidoje „Pagaminta Lietuvoje“.

Naujausi straipsniai