Justinas Jarutis ir Jessica Shy pristato naują vaizdo klipą ir dainą: kviečia kartu pasvajoti

Justinas Jarutis ir Jessica Shy / Joanos Suslavičiūtės ir Aleksandr Leonov nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-31 13:51
„Labai džiaugiuosi mūsų pažintimi ir galimybe kartu kurti“, – apie jaunosios kartos atlikėją Jessicą Shy sako muzikantas Justinas Jarutis. Paskutiniąją liepos dieną jiedu pristato nuotaikingą kūrinį „Alright“ ir jam skirtą vaizdo klipą.

Pirmą kartą Jessica Shy ir Justinas Jarutis susitiko atlikėjos koncerte, kai šį pasirodė vienoje iš sostinės erdvių. Justinas iš karto liko sužavėtas Jessicos balso ir pagalvojo, jog būtų įdomu kartu uždainuoti.

Daina „Alright“ gimė karantino metu, todėl Justinui su Jessica dainą teko įrašinėti atskirai. Tik pasibaigus karantinui, abu džiaugėsi galiausiai susitikę ir galėdami nufilmuoti muzikiniam kūriniui vaizdo klipą. 

Dainininkai teigia, kad žodžiai ir muzika gimė labai greitai. Anot Justino, daina yra apie svajones, vasarą ir įvairias situacijas, kuomet tereikia žinoti, kad galų gale viskas bus „Alright“ („gerai“). 

„Dainą dedikuojame gyvenimui ir sugebėjimui kiekvieną dieną atsikėlus, jei jau jautiesi kažkaip negerai, su tuo susigyventi. Noriu pasakyti, kad kartais mes visi patiriame būseną lyg kas viduje būtų ne taip. Tiesiog žinokite – It's Alright. Visiems mums reikia atokvėpio, paskaityti knygą ar, tarkim, jei pritrūksta įkvėpimo, pasvajoti ir ramiai išgerti puodelį kavos“, – portalui Žmonės.lt sako J.Jarutis.

Nuotaikingą vaizdo klipą jiedu su Jessica nufilmavo Vilniaus Žvėryno rajone. Atlikėjas juokiasi, kad vienu metu jau atrodė, kad po apylinkes teks važinėtis šlaput šlaputėliams.

Justinas Jarutis ir Jessica Shy / Joanos Suslavičiūtės ir Aleksandr Leonov nuotr.
Justinas Jarutis ir Jessica Shy / Joanos Suslavičiūtės ir Aleksandr Leonov nuotr.

„Vaizdo klipo filmavimo darbai truko gal keturias valandas. Visą dieną buvo be galo geras oras ir vos atvykus į numatytą vietą, apsiniaukė dangus. Šmaikštavome su Jessica, kad važinėsimės dviračiais šlapi ir tai labai atitiks pagrindinę dainos idėją – nesvarbu, kas benutiktų – viskas yra gerai“, – prisimena Justinas. 

Tiesa, netrukus lietus liovėsi ir dabar abu dainininkai sako, jog filmavimai vyko auksinę valandą, kai ryškiai švietė saulė.

„Šiandien jaučiuosi puikiai ir kviečiu visus įvertinti mūsų bendrą dainą. Pastarosios savaitės mums su Jesicca buvo darbingos bei įtemptos, todėl dabar galime atsipūsti ir pagaliau į dienos šviesą paleisti mūsų kūrinį.“

Naujausi straipsniai