Justinas Jankevičius tapo tėvu: su Greta Mikalauskyte susilaukė pirmagimio

Justinas Jankevičius su mylimąja Greta Mikalauskyte / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-17 12:59
Televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius penktadienį pasidalijo puikiomis žiniomis. Jiedu su modeliu Greta Mikalauskyte tapo tėvais.

Tėčiu tapęs Justinas Jankevičius žinią apie pirmagimį pranešė socialiniame tinkle. 

„Žiūrėkit, ką radau raugintuose kopūstuose!“, – rašė Justinas po savo ir sūnaus nuotrauka.

Pora berniukui davė Leono vardą. 

Primename, kad pirmą kartą viešumoje J. Jankevičius su G. Mikalauskytė drauge pasirodė 2016-aisiais, naujojo TV3 sezono atidarymo šventėje. O susipažino jiedu vestuvėse.

Greta Mikalauskytė ir Justinas Jankevičius/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Greta Mikalauskytė ir Justinas Jankevičius/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Aš buvau vedėjas, Greta su drauge – renginių organizatorės asistentės. Toji organizatorė net neatvažiavo į vestuves, užsakė Rytį Ciciną, pragėrė jo honorarui skirtus pinigus: Greta iš paskutiniųjų bandė išlaikyti profesionalumą, bet sunkiai sekėsi... Žodžiu, tragedija. Bet toje tragedijoje mes susipažinome. Paskui metus nesimatėme, o kai vėl susitikome, ji niekaip nenorėjo eiti su manimi į pasimatymą, nes aš: a) senas, b) šlykštus, c) iš televizoriaus. Na, kuri save gerbianti mergina ryžtųsi tokiam išbandymui?.. Bet kažkaip pavyko prisikalbinti, kad gal pabūkime. Štai ir būname iki šiol“, – apie pirmąjį susitikimą žurnalui „Žmonės“ yra pasakojęs J. Jankevičius. 

Dar praėjusių metų pabaigoje paklaustas apie šeimos pagausėjimą, J. Jankevičius nuo šios minties nebėgo: „Niekada negali būti tikras, kad to nenutiks. Pagal seną supratimą aš jau senbernis, gal man per vėlu?.. Bet jeigu atsiras – ką darysi, mylėsime kaip gyvenimą.“