Justinas Jankevičius švenčia 30-metį: „Tėtis išpranašavo, kad Vasario 16-ąją gims sūnus“

Justinas Jankevičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Justinas Jankevičius Vasario 16-ąją švenčia jubiliejų – humoristui, TV laidų vedėjui suėjo 30 metų. „Per mano gimtadienį būna išties smagu, nes visa Lietuva pasistengia“, – šypsosi Žmonės.lt kalbintas Justinas.

Vasario 16-ąją savo gimtadienį švenčia ir Julija Janus. 

J.Jankevičius pasakojo, kad gimtadienio švęsti neplanuoja, mat jo laukia darbinga diena. Linksmas ir energijos nestokojantis humoristas prisipažino, kad savo gimtadienio švęsti apskritai nemėgsta, todėl jubiliejus tai ar ne – teigė to visiškai nesureikšminantis.

„Tiesą pasakius, nelabai mėgstu švęsti gimtadienių, todėl ir jubiliejui nieko neplanavau. Nesu jau toks tūsovčikas (juokiasi). Šiaip, prisipažinsiu, tikėjausi, kad atėjus jubiliejui bus blogiau, kad imsiu permąstinėti savo gyvenimą... Bet ne – jaučiuosi puikiai ir nebijau senti“, – Žmonės.lt prisipažino jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vytautas Landsbergis nuginklavo Justiną Jankevičių juokeliu apie peruką: žiūrėkite įrašą

Justinas Jankevičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Pasiteiravus ar kolegos humoristai jo tikrai nepatrauks per dantį dėl bėgančių metų ir pirmojo didesnio jubiliejaus, Justinas juokėsi – šie, anot jo, tikrai nepraleisią tokios progos.

„Humoro klube“ jau kurį laiką jautėsi tasai patraukimas per dantį dėl jubiliejaus. Jaučiu, kad po gimtadienio būsiu ir seniu pavadintas ne kartą, nors visi vaikinai už mane vos metais ar keliais jaunesni. Na, bet mes jau tokie – vieni kitus mėgstame pakandžioti“, – šyptelėjo jis.

Pasirodo, humoristai turi ir savo „apdovanojimus“, kurie, Justino jubiliejaus proga, tikrai įvyks ir vėl. „Turime „Geriausios klasiokės apdovanojimą“ , kurį gauna žmogus, daugiausiai „varantis“ ant kolegų. Spėju, kad mano gimtadienio proga šio apdovanojimo visi labai sieks“, – nusikvatojo J.Jankevičius.

Justinas Jankevičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Data džiugina tėtį

J.Jankevičius pasakojo, kad jo gimimo datą, galima sakyti, išpranašavo tėtis, mat jis labai norėjo ir tėkėjosi, kad gims būtent sūnus ir būtent Vasario 16-ąją.

„Labiausiai mano gimtadienis rūpi tėčiui – jis, kai aš dar nebuvau gimęs, o ir nebuvo žinoma, kada tai įvyks, visur lakstė ir pasakojo, kad jo sūnus gims Vasario 16-ąją, nors nebuvo aiški nei gimdymo data, nei kad iš tikrųjų bus sūnus. Puikiai prisimenu, kai vaikystėje namuose susirinkdavo daug žmonių ir būdavo minimas mano gimtadienis“, – apie ypatingą datą prisiminimais dalijosi pašnekovas.

Labiausiai mano gimtadienis rūpi tėčiui – jis lakstė ir pasakojo, kad jam Vasario 16-ąją gims sūnus...

Nors gimtadienių jis teigė ypatingai nešvenčiantis, juokavo, kad jubiliejaus proga sugiedos Tautinę giesmę ir taip vienu šūviu nušaus du zuikius.

„Gimtadienis man nėra labai svarbi šventė, tikrai jos nesureikšminu. Kažkada, kai žmonės gyveno urvuose, ir kiekvieną dieną jiems grėsė numirti nuo kokio laukinio gyvūno, štai tada nugyventi dar  vienerius metus buvo didelis reikalas, štai jie tai tikrai galėjo švęsti.  O dabar... Na, jeigu sulauksiu šimto – tikrai atšvęsiu! Šįkart gal užteks to, kad garsiai pro langą sugiedosiu Tautinę giesmę“, – juokėsi J.Jankevičius.

Justinas Jankevičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau