Justinas Jankevičius priverstas izoliuotis: laukia koronaviruso testo rezultatų

Justinas Jankevičius
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-23 19:43
Ketvirtadienio vakarą Kaune kilo nepasitenkinimo banga. Į interaktyvų šou „Alkoholio biblija“ atvykę žiūrovai išgirdo, kad renginys neįvyks. Organizatoriai atsiprašė ir pranešė, kad vienas pagrindinių aktorių – Justinas Jankevičius – turėjo izoliuotis.

Šou „Alkoholio biblija“ organizavęs „Domino“ teatras ketvirtadienio vakarą oficialiame feisbuko puslapyje pranešė, jog tenka atšaukti įvykį, nes žinomam TV laidų vedėjui Justinui Jankevičiui reikia saviizoliuotis. Su koronavirusu sergančiu asmeniu kontaktavęs vyras skubiai atliks koronaviruso testą. 

Situaciją J.Jankevičius pakomentavo portalui Delfi.lt. Jis teigė informaciją apie galimą užsikrėtimą gavęs kelionės į pasirodymą metu.

Justinui apie užsikrėtimą Covid-19 parašė kolegė.

„Kai tik ji tai pranešė, buvo priimtas spendimas, kad mes negalime rizikuoti ir turime apsaugoti kitus“, – minėtam portalui sakė J.Jankevičius.

Organizatoriai iš pradžių plačiau situacijos nekomentavo, todėl žiūrovai piktinosi, jog renginys buvo atšauktas paskutinę minutę. Tiesa, vėliau paaiškėjo, kad toks žaibiškas sprendimas buvo priimtas dėl jų pačių gerovės.

Naujausi straipsniai