Justinas Jankevičius pasipiršo širdies draugei Gretai Mikalauskytei

Greta Mikalauskytė ir Justinas Jankevičius
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius (35) pasipiršo savo širdies draugei, sūnaus Leono mamai Gretai Mikalauskytei (27).

Džiugią žinią apie įvykusias sužadėtuves šokėja, tituluota gražuolė, 2012-ųjų metų pirmąja vicemis konkurse „Mis Lietuva“ tapusi Greta Mikalauskytė paskelbė socialiniame tinkle.

Nuotraukoje matyti ir dailus sužadėtuvių žiedas, o prie jo ir iškalbingi žodžiai apie didžiausius 2020-ųjų įvykius G.Mikalauskytės ir J.Jankevičiaus gyvenime: tai sūnus Leonas, nauji namai ir sužadėtuvės.

Didžiausias stebuklas – sūnus

Praėjusių metų pradžioje žurnalui „Žmonės“ pora davė išskirtinį interviu apie neseniai gimusį sūnų Leoną ir bendrą judviejų gyvenimą. 

Justinas prisimena, kaip žinia apie jų šeimą aplankysiančius gandrus ne visus nudžiugino – kai kuriems labiau rūpėjo išbarti laimingą porą. Abiem teko išklausyti visą kalną skundų, kad laukiasi benkarto: „visgi krikščioniškos vertybės Lietuvoje labai gajos, tad žmonėms sukėlėme daug skausmo nesituokdami. Net atrodė, kad įžeidėme juos asmeniškai: kaip mes drįstame gimdyti ne santuokoje?..“

„Tai, kad laukiamės, žmonėms atrodė kur kas mažiau svarbu nei tai, kad esame nesusituokę, – šypteli Greta ir retoriškai klausia: – Bet argi dėl to, kad laiku nesusituokėme, mes tapome blogesniais tėvais?“

Leonas pasirinko gimti per mamos gimtadienį. „Atvažiavau į ligoninę vėlų vakarą, sėdžiu, laukiu. Staiga durys atsidaro: negali būti, galvoju, juk aš tik dešimt minučių čia sėdžiu. Balsas klausia: „Ar čia yra Mikalauskytės vyras?“ „Esu“, – keliu ranką. „Jums gimė sūnus.“ Taip Leonas sugadino Gretos gimtadienio šventę – ir, spėju, visas Gretos gimtadienio šventes aštuoniolikai metų į priekį“, – humoro nepraranda Justinas.

Kokios emocijos užplūdo išvydus savo vaiką? Justinas tikina, kad išliko racionalus, gyvenimas neapsivertė ir joks religinis nušvitimas jo neištiko. Tačiau aplankė keistas jausmas: „Žiūriu į tą gumuliuką, iki smakro susuktą į antklodę, ir suvokiu, kad dar niekada gyvenime taip nesirgau už jokį kitą žmogų. Svarsčiau: jeigu jam kas nors nutiktų, ar šokčiau į ugnį? Ir supratau – aišku, šokčiau.“

Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė/Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Susipažino vestuvėse

Primename, kad pirmą kartą viešumoje J.Jankevičius su G.Mikalauskytė drauge pasirodė 2016-aisiais, naujojo TV3 sezono atidarymo šventėje. Susipažino jiedu vestuvėse.

„Aš buvau vedėjas, Greta su drauge – renginių organizatorės asistentės. Toji organizatorė net neatvažiavo į vestuves, užsakė Rytį Ciciną, pragėrė jo honorarui skirtus pinigus: Greta iš paskutiniųjų bandė išlaikyti profesionalumą, bet sunkiai sekėsi... Žodžiu, tragedija. Bet toje tragedijoje mes susipažinome.

Paskui metus nesimatėme, o kai vėl susitikome, ji niekaip nenorėjo eiti su manimi į pasimatymą, nes aš: a) senas, b) šlykštus, c) iš televizoriaus. Na, kuri save gerbianti mergina ryžtųsi tokiam išbandymui?.. Bet kažkaip pavyko prisikalbinti, kad gal pabūkime. Štai ir būname iki šiol“, – apie pirmąjį susitikimą žurnalui „Žmonės“ yra pasakojęs J.Jankevičius. 

Poros pirmagimis Leonas gimė praėjusių metų sausį.

Greta Mikalauskytė ir Justinas Jankevičius (8 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau