Justinas Jankevičius pasimatavo balerinos sijonėlį

Justinas Jankevičius sušoko ištrauką iš „Gulbių ežero“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-08 13:09
„Aš pasitikrinau internete ir matau, kad baletas yra ta vieta, kur labai trūksta vyrų. Tai štai ir atėjo jūsų išgelbėjimas, – Eglės Špokaitės baleto mokyklos mokytojai sakė TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas Justinas Jankevičius – Aš pasiruošęs mesti savo karjerą televizijoje ir tapti profesionaliu baleto šokėju“.

Savo talentu visiškai įsitikinęs Justinas nekreipė dėmesio nei į nutrūkusią petnešėlę, nei į ne itin patogią baleto aprangą ar netvirtai laikančias kojas. Justinas tapo pirmuoju 31-erių metų baleto primarijumi ir pašoko ištrauką ir „Gulbių ežero“.

„Gero vakaro šou“ šį kartą svečiavosi dvylikmetė balerina, daugybės tarptautinių konkursų laureatė ir medalininkė Milda Luckutė. Būtent ji ir įkvėpė Justiną išmėginti savo jėgas.

„Daug kam atrodo, kad baletas – mergaitiškas, elegantiškas užsiėmimas, tačiau taip nėra. Baleto šokėjai vyrai turi daug sportuoti, kad galėtų šokti ir kilnoti balerinas. Ne kartą juos mačiau kilnojančius svarmenis ir darančius atsispaudimus“, – kalbėjo talentinga mergaitė.

Vaikai „Rimtuose pokalbiuose“ taip pat pasisakė, ko reikia, kad galėtum šokti baletą, ar galima baleto šokėjams valgyti saldainių ir ką reikia padaryti, kad tave pakeltų ir į orą išmestų pats Nerijus Juška.

Laidoje viešėjusi „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė papasakojo, kaip jaudinosi dar eidama į projekto atranką.

„Bijojau, kad teisėjai pasakys ką nors blogo. Sakys, kad pervertinau save ir kad man čia ne vieta“, – prisipažino Iglė. Paklausta, kas jai buvo sakęs, kad gražiai dainuoja, ji nesuabejoja – mama!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai