Justinas Jankevičius „Lietuvos talentuose“ neslėpė susižavėjimo oro akrobate: „Tikiuosi, kad laimėsite projektą“

„Lietuvos talentai“ / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-23 12:15
Sekmadienį TV3 žiūrovai galės stebėti ketvirtąją projekto „Lietuvos talentai“ laidą. Reitingų viršūnėje karaliaujantis šou kiekvieną savaitę stebina unikaliais ir netikėtais talentais.

Šou teisėjai neabejoja – ši laida Lietuvai padovanos nepamirštamą talentą. Tai – 22 metų vilnietė Izabelė Kuzelytė. Mergina yra oro akrobatė, tačiau ne tik pati treniruojasi, bet ir treniruoja kitus. Izabelė dirba trenere ir moko oro akrobatikos paslapčių ir triukų.

„Man visada patiko aukštis, kūno judesys, laisvai jaustis. Man patinka šokis, tai bandau šiuos du dalykus sukombinuoti ore. Niekada neturėjau aukščio baimės. Jei būna aukščiau nei esu įpratusi, pajaučiu adrealiną. Pasidaro taip faina, bet baimė tikrai nesurakina“, – pasakoja „Lietuvos talentų“ dalyvė, stebinanti savo lankstumu.

„Lietuvos talentai“ / TV3 nuotr.
„Lietuvos talentai“ / TV3 nuotr.

Visai neseniai Izabelė baigė ekonomikos mokslus. Tačiau, panašu, kad ekonomika traukiasi į šoną ir užleidžia vietą oro akrobatikai. Įspūdingai, bet labai sunkiai sporto rūšiai. Juk ne vienam stebinčiam pasirodymą užgniaužia kvapą, tad ką patiria viršuje esantis akrobatas galima tik įsivaizduoti…

„Labai norime pamatyti tavo pasirodymą. Oro akrobatika visada atrodo labai įspūdingai, užgniaužia kvapą. Sėkmės tau. Mes už tave sirgsime“, – prieš Izabelei lipant į sceną kalbėjo „Lietuvos talentų“ vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Izabelė atskleidė, kad jos gyvenimo svajonė – užsiimti oro akrobatika visa gyvenimą ir išvengti traumų. Mergina į šią veiklą įdeda visą savo širdį ir labai daug darbo. Tai, kad Izabelės talentas neabejotinas, patvirtino visi teisėjai. Po Izabelės pasirodymo teisėjai ir žiūrovai plojo atsistoję. TV3 žiūrovai galės pamatyti merginos pasirodymą jau šį sekmadienį.

„Lietuvos talentai“ / TV3 nuotr.
„Lietuvos talentai“ / TV3 nuotr.

„Noriu pasakyti vieną dalyką sau ir visiems. Va šitaip stipriai reikia kabintis į gyvenimą. Taip, kaip jūs laikėtės įsikibusi“, – po pasirodymo kalbėjo Ineta Stasiulytė.

„Aš į jus žiūrėjau kaip į naujametinį fejerverką. Su tokia pačia emocija, tokiu pačiu susižavėjimu. Ačiū jums“, – sake Marijus Mikutavičius.

Sužavėtas merginos pasirodymo, Justinas Jankevičius neslėpė savo simpatijų: „Aš tikiuosi, kad laimėsite „Lietuvos talentus“!

Ar Izabelė taip sužavės teisėjus, kad kažkuris jų galbūt paspaus auksinį mygtuką? Sužinosite jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

Ryškiausias šou „Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. Per TV3 televiziją. 

Naujausi straipsniai