Justinas Jankevičius ir Ruslanas Kirilkinas ir toliau vienas kitam negaili aštrių replikų

Justinas Jankevičius ir Ruslanas Kirilkinas / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-26 11:00
Tarp Ruslano Kirilkino ir Justino Jankevičiaus perbėgo juoda katė. Ne kartą vienas kitam kibę į atlapus jie ir toliau aiškinasi santykius internetinėje erdvėje. Socialiniuose tinkluose jie vienas kitam negaili aštrių replikų.

Toną šįkart pirmas uždavė Justinas, savo feisbuko paskyroje pasidalijęs šmaikščiu Ruslano ir Lauryno Baltrūno nuotraukų koliažu. Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teisme ir toliau buvo svarstoma byla, dėl 2014 metų vasarį Ruslano koncerte įvykusio incidento, kai šis buvo apmėtytas kiaušiniais.

J.Jankevičiaus pasidalintoje nuotraukoje buvo matyti ir angliškas užrašas „bukas ir bukesnis“. „Linksmiausia metų nuotykių komedija jau greitai kino teatruose“, – pasidalinęs koliažu feisbuke rašė J.Jankevičius.

Savo nuomonę komentaruose išsakė ir atlikėjas Vaidas Baumila.

„Na, jis praėjusiais metais apie mus su Monika daug visko prisakė. Apskritai, tipas nekolegiškai elgiasi. Manau, yra šizofrenijos apraiškų. Faktais remtis negaliu, nesu sertifikuotas medikas, bet teoriškai manau, kad yes. Taip, yra“, – rašė jis.

Įrašas sulaukė ir daugiau internautų dėmesio, čia užvirė diskusija. Jam abejingas neliko ir pats R.Kirilkinas.

„Vyrų turgus... P.S. Ilgai skauda jiems abiems“, – komentavo jis ir paviešino J.Jankevičiaus ir V.Baumilos susirašinėjimą, kuriame kalbama apie jį.

Toks J.Jankevičiaus ir R.Kirilkino apsižodžiavimas įvyko jau ne pirmą kartą. Dar mėnesio pradžioje sukritikavęs Justės Arlauskaitės-Jazzu pasirodymą Ruslanas sulaukė atlikėjos mylimojo Justino atkirčio.

Tuomet Ruslanas feisbuke pasidalijo įrašu iš vieno Jazzu pasirodymo, kuriame ji atliko savo dainą „Ką tu su manim darai?“. Įrašą jis komentavo taip: „Kai skausmas netelpa širdy, nors gal ausy... P.S. – tamponai ausyse daro savo, svarbiausia laiku juos išsitraukt, kiaunės nu nu nu...“ – rašė jis.

Tačiau netrukus susilaukė atsako: J.Jankevičius ironiškai pašiepė Ruslano įrašą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ruslanas Kirilkinas apie Justės Arlauskaitės-Jazzu pasirodymą: „Tamponai ausyse daro savo“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai