Justinas Bieberis susidūrė su emocinėmis problemomis: dėl ligos žada atidėti vestuves

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-15 14:54
Kanadiečių dainininkas Justinas Bieberis (24) kenčia nuo emocinių sutrikimų, praneša leidinys „People“. Vasarį vestuvių šventę planavę surengti Justinas ir Hailey (22) Bieberiai planus, dėl dainininko ligos ir vėl atidėjo.

Kaip praneša minėtas leidinys, J. Bieberis jau kurį laiką kenčia nuo depresijos. Garsenybė nusprendė šiuo metu susitelkti į sveikatą. Jį palaiko ir žmona Hailey.

Justinas ir Hailey civilinę santuoką įteisino dar rugsėjį. Tačiau poros planuose – didžiulės bažnytinės vestuvės, į kurias susirinks artimiausi poros draugai ir šeimos nariai.

J. Bieberio ir H. Baldwin vestuvių ceremonija turėjo įvykti vasario 28-ąją. Hailey anksčiau yra pasakojusi, kad savo svajonių vestuves įsivaizduoja mažas. Jos svajonių tuoktuvių vieta - miškas. 

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin
Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin
„Aš įsivaizduoju, kad viskas būtų apšviesta lemputėmis. Manau, kad surengti vestuves miške – labai gražu“, – pasakojo nuotaka. Bieberiai pastaruoju metu daug laiko praleidžia Kalifornijoje, todėl, nebūtų keista, jeigu pora vestuves surengtų būtent šioje vietoje. Ceremoniją pora planavo surengti dar sausio mėnesį, tačiau nusprendė nukelti vėlesniam laikui.

„Jie bando susidėlioti visų artimiausių draugų ir šeimos narių tvarkaraščius, kad visi tie, kuriuos pora labiausiai myli galėtų dalyvauti jų vestuvėse. Oficialiai jie jau susituokė – todėl skubėti neverta. Nors Justinas ir Hailey labai nori kuo greičiau iškelti didelę šventę savo mylimiausiems“, – sakė artimas poros draugas.

Justinas Hailey pasipiršo liepos mėnesį Bahamuose. Prieš Justinui pasiperšant Hailey, visi vietiniame restorane šoko salsą. Superžvaigždė paprašė padėti mobiliuosius telefonus į šalį ir patikino, kad netrukus nutiks kai kas svarbaus. Hailey Baldwin jis pasipiršo restorano Bahamuose lankytojų akivaizdoje.

Naujausi straipsniai