Justinas Bieberis su žmona Naujuosius sutiko rojaus kampelyje

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / Vida press nuotr./ „Twitter“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-01 17:22
Įspūdingai 2018-uosius pabaigė naujavedžiai Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin – paskutinę metų dieną jie praleido Wakiki paplūdimyje Havajuose. Žvaigždės leido sau atsipūsti, nes visus organizacinius atostogų rūpesčius patikėjo vietiniams atostogų ir ekskursijų planuotojams.

Justinas Bieberis paplūdimyje atidengė savo augančią tatuiruočių kolekciją viršutinėje kūno dalyje – kanadiečių superžvaigždė kartu su bendraminčiais raižė Ramiojo vandenyno bangas su nedidele banglente besiartinant naujiesiems metams.

Kol Justinas leido laiką vandenyne, Hailey stebėjo jį nuo paplūdimio gulto, kuriame patogiai išsitiesusi demonstravo savo modelio figūrą. Jos dėvimas geltonos spalvos bikinis tam puikiai pasitarnavo. Supermodelis galvą ir akis nuo saulės saugojo stilinga beisbolo kepuraite. Belaukdama savo vyro, Hailey šnekučiavosi su kitais poilsiautojais paplūdimyje.

Šie metai porai buvo tikrai ypatingi – žmonės.lt primena, kad pora  rugsėjo 13 d. susituokė Niujorko santuokų institucijoje. Buvo tik Justinas su Hailey ir juos tuokęs pareigūnas.

Neseniai Justinas Bieberis rašė savo „Instagram“ paskyroje, kad „pirmą kartą sutinka Padėkos dieną kaip vedęs vyras, pats būdamas atsakingas už šventės organizavimą ir itin didžiuojasi, kad pirmą kartą abiejų naujavedžių giminaičiai susirinko kartu paminėti Padėkos dienos jų namuose“. Taip pat Kanados garsenybė prideda, kad „santykiai ir meilė yra itin sudėtingi dalykai, tačiau Jėzaus padedamas, gali rasti teisingą kelią ir įveikti visus sunkumus. Kasdien mokydamasis iš Jėzaus atjautos, kantrybės, kilniaširdiškumo gali tapti geresniu žmogumi.“

NUOTRAUKAS GALITE PAMATYTI ČIA.

Naujausi straipsniai