Justinas Bieberis su mylimąja ketina palikti Jungtines Amerikos Valstijas

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Susižadėję ir beprotiškai vienas kitą įsimylėję Justinas Bieberis ir jo išrinktoji Hailey Baldwin prakalbo apie mintis palikti Jungtines Amerikos Valstijas. Garsus dainininkas nusprendė pabandyti naują – šeimyninį – gyvenimą sukurti šalia esančioje Kanadoje.

Patikimas poros šaltinis atskleidė, kad Justinas Bieberis pavargo būti persekiojamas gerbėjų ir žurnalistų, trokšta poilsio ir ramybės.

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin / „Scanpix“ nuotr.

„Justinas jaučia, kad Kanada bus puiki vieta jų šeimos gyvenimo pradžiai. Jis mano, kad ten bus mažiau streso ir jis pagaliau galės atsipalaiduoti. Dainininkas tikina, kad gimtojoje šalyje jausis daug geriau“, – pasakoja neįvardintas pašnekovas.

Panašu, kad žymusis atlikėjas turi ne vieną priežastį, kodėl turėtų išsikelti iš Amerikos.

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis

„Justinas mano, kad šeimai kurtis geriausia būtų ten, kur ir jis pats užaugo. Jis mano, kad ir Hailey ten tikrai patiktų“, – pasakojo porai artimas šaltinis.

Jeigu žiūrėtume į jo turimą nekilnojamąjį turtą, galėtume teigti, jog vaikinas išties mąsto apie gyvenamosios vietos pakeitimą. Visai neseniai Justinas Bieberis įsigijo vilą Ontarijo provincijoje, Kanadoje, su pasakišku vaizdu į ežerą. Panašu, kad ši vieta puikiai tiktų jaunai šeimai.

Portalas „Hollywood Life“ anksčiau pranešė, kad vila išties įspūdinga. Ji yra 9 tūkst. kv. m., turi 4 miegamuosius, 6 vonios kambarius, 3 svetaines su židiniais, žaidimų kambarį, mini kino teatrą, tris automobilius talpinantį garažą. Vietos čia tikrai užteks Justino Bieberio ir Hailey Baldwin būsimiems vaikams! 

Skaitykite daugiau