Justinas Bieberis savaitgalį romantiškai leido su seksualiausia 2017-ųjų moterimi Hailey Baldwin

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-13 16:42
Ar prieš metus seksualiausia moterimi vyrų žurnalo „Maxim“ išrinkta, Stepheno Baldwino dukra Hailey Baldwin(21) ir Justinas Bieberis(24) pora? 2014 metais jie neigė bet kokias kalbas apie galimus romantiškus santykius, tačiau visai neseniai buvo nufotografuoti savaitgalį leidžiantys drauge.

Jau prieš ketverius metus spaudoje pasirodė pirmieji pranešimai apie tai, kad JAV atlikėjas Justinas Bieberis ir modelis Hailey Baldwin pora. Iš pradžių neigę tokius gandus, Justinas ir Hailey 2016 metais buvo užfiksuoti besibučiuojantys, kartu leidžiantys laiką. Vėliau įsikišo Justino „ex“ Selena Gomez.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Su Selena Gomez J. Bieberis taikėsi, skyrėsi ir vėl taikėsi. Apie jųdviejų meilę kalbos taip niekuomet ir netilo. Tačiau panašu, kad šį kartą joms atėjo galas. Garsusis dainininkas, praėjus keliems mėnesiams po detaliai aprašyto jo ir Selenos Gomes išsiskyrimo – laiką leidžia su H. Baldwin.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Saulėtame Majamyje J. Bieberis ir H. Baldwin nevengė vienas kito meiliai liesti, besidegindami jie daug juokėsi ir atrodė tarsi naujai iškepta pora.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Hailey Baldwin gali pasigirti sėkmingu bendradarbiavimu su tokiomis kompanijomis kaip „Guess“, „Tommy Hilfiger“, „Ralph Lauren“ ar „Topshop“ ir jau kelerius metus gyvena savarankiškai Niujorke, tačiau tebėra labai artima su savo gimdytojais – aktoriumi Stephenu Baldwinu (51) ir grafikos dizainere Kennya. „Mano tėvai apie mano gyvenimą žino viską“, – kadaise patikino ilgakojė gražuolė „Elle“ žurnalistę, duodama interviu. Viską – ypač, kai kalbama apie Hailey santykius su vaikinais. Štai ir interviu, vykusio viename Niujorko restoranų, metu modelis tiesiog negalėjo nustygti vietoje. Priežastis? Už gretimo staliuko sėdintys tėvai ir... tuometinis jos draugas – „YouTube“ žvaigždė Cameronas Dallasas.

Tai buvo pirmasis jų susitikimas. Ir tik pasigirdus nuoširdžiam visų trijų juokui, įtampa kiek atslūgo. „O Dieve, negaliu susikaupti, – prisipažino jaunoji Baldwin. – Juk techniškai jis dar netgi nėra oficialus mano vaikinas...“

Su Cameronu jos santykiai vėliau nutrūko. Jaunoms žvaigždėms dėl įtemptų dienotvarkių ir begalės kelionių nepavyko išlaikyti tvirtų tarpusavio santykių.

Naujausi straipsniai