Justinas Bieberis privačioje saloje laiką leidžia su mama: aidi liūdnos kalbos

Justinas Bieberis su mama / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-25 21:57
Justinas Bieberis laiką Maldyvuose leidžia su savo mama. Gerbėjai nerimsta. Kur dingo jo mylimoji Selena Gomez?

Nepaslaptis, jog J. Bieberis su mama palaiko nuostabius santykius. Pattie Mallette – geriausia atlikėjo bičiulė.

Nors kadaise jiedu turėjo nesutarimų, tačiau visus juos paliko praeityje. Kol abu su sūnumi mėgavosi saule, Pattie Mallete suspėjo pasidalyti gražiais žodžiais apie Justiną. Juos moteris užrašė soacialinėje paskyroje:

„Taip didžiuojuosi tuo, koks nuostabus esi ir kokiu tampi. Nei vienas iš mūsų nėra tobulas ir niekada nebus (todėl visuomet abiems reiks kantrybės), tačiau tavo tobulėjantys santykiai su Jėzumi, kasdieniai sprendmai – duoda vaisių.“

Moteris vėliau pridėjo: „Žaviuosi tavo charakteriu. Bręsti žaviai ir išmintingai. Esi toks juokingas, kad kartais pagaunu save juokiantis, net kai esu viena. Tavo širdis – auksinė. Myliu tave iki mėnulio ir atgal.“

Mamos žodžiai skambėjo gan įkvepiančiai ir padrąsinančiai atsižvelgiant į tai, kad naujausiose atostogų nuotraukose J. Bieberis atrodė pavarges ir savęs besigailintis jaunuolis. Beje, jo rankose gerbėjai pastebėjo ir alkoholinio gėrimo butelį. Ar tai reiškia, kad tarp jų su Selena Gomez kažkas negerai?

Žmonės.lt primena, jog anksčiau Selena Gomez leidiniui „Billboard“ sakė, jog jos širdis priklauso J.Bieberiui. Jis – Selenos pirmoji meilė, su kuriuo romantiška draugystė prasidėjo dar 2010 metais. Apie jį dainininkė kalbėjo nedaug, tik pabrėžė faktą, jog anksčiau įvykusios skyrybos dar nereiškia, jog jie kada nors buvo nustoję vienas kitam rūpėti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai