Justinas Bieberis prie Bekingemo rūmų uždainavo savo žmonai

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-20 14:31
Vakar Justinas Bieberis nufotografuotas atliekantis serenadą prie Bekingemo rūmų. Daina buvo skirta jo žmonai Hailey. Šiam įrašui ir nuotraukoms ėmus sklisti socialiniuose tinkluose, Justino gerbėjai svarsto, ar serenados – žvaigždės vizitinė kortelė? Na, Justinas ne kartą dainavo moterims.

Ne pirmas kartas, kai Justinas savo švelnų balsą ir puikius grojimo gitara įgūdžius naudoja, kad papirktų merginą. Štai aštuoni kartai, kai jis tą darė viešai:

1) Kai tik pradėjo kilti jo žvaigždė.

Prieš tampant popprincu, Bieberis dainavo Kanados gatvėse. Jaunas berniukas tada bandė užsidirbti pinigų. Net jei Justinui dabar ir pinigų nereikia, tačiau įraše galima įžvelgti panašią atlikimo techniką, kokią jis naudoja dabar.


2) Dainavo Selenai Gomez viešbučio bare.

Vaizdo įrašai, kuriuose Justinas skiria dainą Selenai Gomez, akimirksniu išplito internete. Beverli Hilso viešbutyje „Montage Hotel Lounge“ jis atliko dainą „My Girl“.

3) Jausmingu kūriniu pradžiugino gerbėją.

Per „Never Say Never“ koncertinį turą J. Bieberis iš publikos kiekvieną kartą išsirinkdavo vieną merginą, kurią pakviesdavo ant scenos ir dovanodavo ne tik dainą, bet ir gėlių.

4) Dainavo Selenai Gomez Naujųjų metų vakarą.

Savo buvusiai merginai Justinas dažnai dedikuodavo dainas.

5) TV laidų vedėją paliko be amo.

Per „South African news“ J. Bieberis uždainavo „Love Me Like You do“ .

6) Grojo ir dainavo ką tik susižadėjusiai porai.

2015 m. naujienų portalas TMZ pričiupo Bieberį atliekantį kūrinį „I‘ll Make Love To You“. Tą vaikinas darė su vyriškiu, kuris piršosi savo mylimajai.


7) Maža mergytė liko priblokšta atlikėjo.

Per gan atvirą šou 2010 metais J. Bieberis nusižiūrėjo mažą mergytę. Pakvietęs ją į sceną, pasisodino ant kelių ir atliko kūrinį „Baby“.

8) Dainavo reklamoje.

2017 metais „T-Mobile“ reklamoje Justinas nenustojo dainavęs šalia jo esančiai mergaitei. Autobuse, bibliotekoje, sniege.

Naujausi straipsniai