Justinas Bieberis nutraukė koncertą Norvegijoje: sunervino gerbėjai

Justinas Bieberis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą popdievaitis Justinas Bieberis (21 m.) koncertavo Norvegijos sostinėje Osle, tačiau jo koncertas baigėsi greičiau nei tikėtasi – dėl gerbėjų elgesio susinervinęs atlikėjas tiesiog nulipo nuo scenos ir nutraukė koncertą.

Justiną Bieberį sunervino ne kas kitas, o jo paties gerbėjai.

Koncerto metu, atlikus vos vieną dainą, kažkas iš gerbėjų prilaistė gėrimo ant scenos ir Justinas Bieberis stengėsi pavalyti balą, kad ši netrukdytų koncertui. Tačiau jo gerbėjai neleido ramiai to padaryti, bandė atimti iš jo rankų rankšluostį ir nesiklausė atlikėjo raginimų nusiraminti. 

Tai labai sunervino dainininką ir jo kantrybė trūko – metęs rankšluostį ant žemės jis tiesiai šviesiai pasakė: „Taip, aš baigiau. Nekoncertuosiu.“ Ir susinervinęs nulipo nuo scenos.

Gerbėjai dar vylėsi, kad tai tebuvo pokštas, tačiau atlikėjas ant scenos taip ir nebegrįžo.

Ne visada su problemomis susidoroju tinkamu būdu, bet esu žmogus ir stengiuosi būti geresnis

Susinervinęs Justinas Bieberis tiesiog įsėdo į lėktuvą ir išskrido iš šalies.

Vėliau atlikėjas savo „Instagram“ paskyroje paaiškino, dėl ko taip jautriai sureagavo, ir atsiprašė gerbėjų.

„Man ši savaitė buvo labai sunki, mažai miegojau, visą laiką turėjau būti žvalus prieš kameras, gerbėjus ir pan. Jokiu būdu nenorėjau įžeisti ko nors, bet pasirinkau nutraukti šou, nes žmonės priekyje manęs visiškai nesiklausė, – rašė atlikėjas. – Tikiuosi, žmonės supras mano situaciją. Ne visada su problemomis susidoroju tinkamu būdu, bet aš esu žmogus ir stengiuosi būti geresnis. Labai atsiprašau žmonių, buvusių gale, ir atsiprašau visų, kuriuos galbūt nuvyliau. Atsiprašau, kad iššvaisčiau žmonių, dirbančių televizijoje, laiką. Prižadu, kad atsilyginsiu kitą kartą.“

Skaitykite daugiau